solyanreklam
sagreklam

MASKİ, 8 Eylül ve Yeşiltepe Caddelerindeki Izagaraları Temizledi

MASKİ Genel Müdürlüğü, Şehzadeler ilçesine bağlı Akıncılar Mahallesi’nin 8 Eylül ve Yeşiltepe caddelerinin kesiştiği noktada yağmursuyu ızgaralarını temizledi.Manisa Su ...

MASKİ, 8 Eylül ve Yeşiltepe Caddelerindeki Izagaraları Temizledi
  • 19 Ağustos 2018, Pazar 17:16

MASKİ Genel Müdürlüğü, Şehzadeler ilçesine bağlı Akıncılar Mahallesi’nin 8 Eylül ve Yeşiltepe caddelerinin kesiştiği noktada yağmursuyu ızgaralarını temizledi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde yağışlı havalarda meydana gelebilecek olası su taşkını ve birikintilerini önlemek adına yağmursuyu ızgaralarında ve kanalizasyon hatlarında temizlik çalışmalarını hayata geçiriyor. Bu kapsamda Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, yağışlı havalar öncesinde Şehzadeler ilçesine bağlı Akıncılar Mahallesi’nde yer alan 8 Eylül ve Yeşiltepe caddelerinin kesiştiği noktadaki yağmursuyu ızgaralarını temizledi. Yapılan çalışma sonucunda temizlenen ızgaralardan su akışı sağlıklı hale getirilerek olası su taşkını ve birikintilerinin önüne geçilmiş oldu. 

“Hizmetten dolayı teşekkür ederim”
Akıncılar Mahalle Muhtarı Haydar Güreç, “Mahallemizde yer alan 8 Eylül ve Yeşiltepe caddelerinin kesiştiği noktadaki altyapı ızgaralarının tıkanık olduğu içi temizlenmesi gerekiyordu. Bu hizmetten dolayı Manisa Büyükşehir Belediyemize ve MASKİ Genel Müdürlüğümüze teşekkür ederim” dedi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık