solyanreklam
sagreklam

MASAL ŞATOSU'NDAN QUILLING ATÖLYESİ

MASAL ŞATOSU'NDAN QUILLING ATÖLYESİ

MASAL ŞATOSU'NDAN QUILLING ATÖLYESİ
  • 17 Eylül 2018, Pazartesi 0:00

Eskişehir'in masal diyarı olan Masal Şatosu, Eylül ayı atölyelerinde bu hafta 7-10 yaşları arasındaki çocukları Quilling Atölyesi'nde ağırladı.

İlginç tasarımlar yapmak için yuvarlanmış ve şekillendirilmiş kâğıtları bir araya getirme tekniği olan Qulling sanatı çocuklar tarafından ilgi ile karşılandı. Kitap okurken kullanılması amacıyla kitap ayraçları tasarlanılan Quilling Atölyesi'nde çocuklar, kitap ayraçlarının üzerlerine kuş figürleri yaptılar.

Ayrıca Masal Şatosu'nda Cumartesi günleri 12.00/14.00/15.30 ve 16.30 saatlerinde yaş sınırlaması olmayan masal anlatımı seansları gerçekleştiriliyor. Bu hafta Akıllı miniğin, bütün yaz topladığı buğdaylarını çalan kişinin arkadaşı Obur olduğunu anlaması ve arkadaşına bir ders vermesinin hikâyesini anlatan Akıllı Minik ve Obur Masalı anlatıldı.

Eğitmenler, çocukların el becerilerinin geliştirilmesine yardımcı olacak Quilling Atölyesi'nde yapılan çalışmaların çocuklar tarafından çok beğenildiğini belirterek, gelecek hafta Mini Cüceler ve Periler Atölyesi'ne tüm çocukları beklediklerin belirttiler. Masal Şatosu'nun atölye çalışmaları hakkında bilgi almak ve kayıt olmak için ise 0222 300 00 15'i arayabilirsiniz.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık