solyanreklam
sagreklam

Marko Paşa Müzikali Fulya Sanat'ta!

Marko Paşa Müzikali Beşiktaş Belediyesi desteğiyle ücretsiz olarak Fulya Sanat sahnesinde!...

Marko Paşa Müzikali Fulya Sanat'ta!
  • 03 Ağustos 2018, Cuma 19:49

Marko Paşa Müzikali, 28 Ocak 2016 Perşembe günü Fulya Sanat’ta ücretsiz olarak seyircisiyle buluşuyor.

Marko Paşa Müzikali’ne gelecek olan davetliler bilet almak yerine getirecekleri en az bir kitap ile müzikali izleme fırsatı edinecek.

Bu oyuna gelirken yanınızda getireceğiniz en az bir kitap davetiye yerine geçecek. Oyundan elde edilecek kitaplar ise Mert Fırat’ın “İhtiyaç Haritası” kampanyası kapsamında ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.

Süheyl & Behzat Uygur Tiyatrosu, Nejat Uygur tarafından uzun yıllar başarıyla sahnelenen Marko Paşa oyununu yeni bir yorumla müzikal olarak sergiliyor. Oyunda Süheyl ve Behzat Uygur, Şahnaz Çakıralp, Uğur Babürhan, Leyla Yüngül, Önder Keskin, Burcu Afşin, Ömer Yılmaz ve uzun bir aradan sonra tekrar sahnede göreceğimiz Nejla Uygur rol alıyor. Müzikalin kostüm tasarımı Sadık Kızılağaç’a, besteleri Afife Jale ödülüne sahip Serpil Günseli’ye, şarkı sözleri, dekor tasarımı ve yönetmenliği Uğur Babürhan’a ait.

Marko Paşa’yı yıllar önce büyük usta Nejat Uygur’dan izlemiş, bugünde Süheyl ve Behzat Uygur'dan izlemek isteyecek farklı yaş gruplarından olan geniş bir seyirci yelpazesine sahip olan oyun, antrakt dâhil olmak üzere, toplam 120 dakika sürecek. Franz Von Schönthan ve Gustav Kadelburg tarafından yazılan oyun, Nejat Uygur tarafından Türkçe'ye ve geleneksel Türk tiyatrosuna uyarlandı. 15 farklı şarkıyla ve danslarla zenginleştirilerek tuluat ve modern tiyatronun harmanlandığı bir operet tadında seyirciye sunulacak.

*Etkinlik ücretsizdir. Etkinlik günü seyircilerimiz, Fulya Sanat gişesinden sıra numarası alarak salona giriş yapacaktır. Gelirken yanınızda en az bir kitap getirmeyi unutmayınız.

Tarih: 28 Ocak 2016 Perşembe
Saat: 20.00
Yer: Fulya Sanat
Adres: Hakkı Yeten Cad. No:10 Dikilitaş / İstanbul
Web Sayfası: www.fulyasanat.org
Tel: (212) 215 60 29 - Gişe: (212) 215 60 37


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık