solyanreklam
sagreklam

Maltepe zabıtasından çiçekli kutlama

Maltepe Belediyesi zabıta ekipleri, Zabıta Haftası'nı ilçedeki vatandaşlara çiçek dağıtarak kutladı. Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç da yayınladığı mesajda; 'Başta Maltepemizin emekçileri olmak üzere tüm zabıtaların Zabıta Haftası'nı kutluyorum' dedi.

Maltepe zabıtasından çiçekli kutlama
  • 05 Eylül 2018, Çarşamba 0:00

Maltepe Belediyesi zabıta ekipleri, Zabıta Haftası’nı ilçedeki vatandaşlara çiçek dağıtarak kutladı. Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç da yayınladığı mesajda; “Başta Maltepemizin emekçileri olmak üzere tüm zabıtaların Zabıta Haftası'nı kutluyorum” dedi.

Zabıta teşkilatının kuruluşunun 192. yılı nedeniyle, 150 çalışanı bulunan Maltepe Belediyesi Zabıta ekipleri ilçenin çeşitli bölgelerinde vatandaşlara ve esnafa çiçek dağıttı. Maltepe Meydanı, Atatürk Caddesi ve Küçükyalı Adnan Kahveci Parkı gibi pek çok noktada çiçek dağıtan, Zabıta ekiplerinin bu davranışından oldukça memnun kalan vatandaşlar da zabıta haftasını kutladı. Her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası nedeniyle açıklama yapan Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç ise; Güvenliğimiz ve huzurumuz için gece gündüz çalışan başta Maltepemizin emekçileri olmak üzere tüm zabıtaların Zabıta Haftası'nı kutluyorum” dedi.
HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık