Kula’da İlaçlama Çalışmalarına Devam

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kula ilçesinde açık alan, gübrelik alan ve çöp konteynerlerine yönelik olarak ilaçlamalar gerçekleştirdi. Çalışmalar il genelinde de devam ediyor....

Kula’da İlaçlama Çalışmalarına Devam
  • 31 Temmuz 2018, Salı 16:39
31.07.2018 13:39

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kula ilçesinde açık alan, gübrelik alan ve çöp konteynerlerine yönelik olarak ilaçlamalar gerçekleştirdi. Çalışmalar il genelinde de devam ediyor.  

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Sağlık İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Kula ilçe merkezi ve muhtelif mahallelerinde ilaçlama çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda açık alan ve gübrelik alanlarda sivrisinek, karasinek ve haşere mücadelesi gerçekleştiriliyor. Artan sıcaklıkların etkisiyle daha fazla üreme ortamı bulan haşerelere karşı gündüz ve akşam saatlerinde program uyguladıklarını belirten Sağlık İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, “Açık alanlarda, gübrelik ve sulak alanlarda; haşerelerin üreme ortamlarına yönelik olarak yoğun bir çalışma programı içerisindeyiz. İl genelinde olduğu gibi Kula ilçemizde de bu faaliyetimiz devam ediyor. Vatandaşlarımızın, bu sıcak günlerde evlerinin dışarısında daha rahat vakit geçirebilmeleri için ekiplerimiz görev başında” diye konuştu.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık