solyanreklam
sagreklam

Kula'da 26 İçme Suyu Deposu Daha Yenilenecek

MASKİ Genel Müdürlüğü, Kula ilçesinde 900 bin TL yatırım bedeliyle 26 adet içme suyu deposunun bakım onarım çalışmaları için yüklenici firmaya yer teslimini gerçekleştirdi.Man...

Kula'da 26 İçme Suyu Deposu Daha Yenilenecek
  • 20 Ağustos 2018, Pazartesi 15:14

MASKİ Genel Müdürlüğü, Kula ilçesinde 900 bin TL yatırım bedeliyle 26 adet içme suyu deposunun bakım onarım çalışmaları için yüklenici firmaya yer teslimini gerçekleştirdi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde içme suyu depolarında yürüttüğü bakım onarım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde Kula ilçesinde 26 adet içme suyu deposunda bakım onarım çalışması hayata geçirilecek. 900 bin TL yatırım bedeli ile yapılacak çalışmanın yüklenici firmaya yer teslimi gerçekleştirildi.

Her şey günümüz standartlarına uygun hale getirilecek
İçme suyu depolarında manevra odalarından dış cephelere, yalıtım sisteminden fayans döşemesine kadar birçok alan yenilenecek. Ayrıca, himaye çiti ile çevrilecek olan depolara dışardan müdahale edilmesinin önüne geçilecek. Çalışmalar tamamlandığında vatandaşlar daha sağlıklı ve güvenli sistemler üzerinden içme suyu tüketecek.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık