KİTAPLAR DEVLETTEN KIRTASİYE MALZEM...

KİTAPLAR DEVLETTEN KIRTASİYE MALZEM...

KİTAPLAR DEVLETTEN KIRTASİYE MALZEM...
  • 01 Ocak 2000, Cumartesi 0:00

Çekmeköy Belediyesi, 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte ilçe içindeki okullarda öğrenim gören 3000 öğrenciye kırtasiye seti ve çanta hediye etti.

Çekmeköy Belediyesi tarafından daha önceki yılarda olduğu gibi bu yıl da okul yönetimlerinin belirlediği maddi durumu elverişli olmayan 3000 öğrenciye kırtasiye seti ve çantaları dağıtıldı. Kalemlik, beslenme çantası, resim defteri, çizgili defter, kareli defter, 12 adet kurşun kalem, kırmızı kalem, cetvel seti, kalemtıraş ve silginin yanı sıra okul çantaları öğrencilere eğitim yılının başında teslim edildi. Proje Çekmeköy Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklığı altında yürütüldü.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, 2018-2019 eğitim öğretim yılının öğrencilere, öğretmenlere ve tüm eğitim çalışanlarına hayırlı olmasını dilediklerini ayrıca öğrenciler için projeler yapmaktan memnun olduklarını ifade etti.  Eğitimin Çekmeköy Belediyesi için önem arz ettiğine dikkat çeken Poyraz, ”Çocuklarımız için eğitimin her alanında proje üretmeye devam etmekte kararlıyız” dedi.

 BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık