solyanreklam
sagreklam

Kafkasspor Yönetiminden Başkan Taban’a Ziyaret

Kafkasspor Kulüp Başkanı Sebahattin Ordu ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Alper Taban’ı makamında ziyaret etti. Kısa bir süre önce genel kurulunu gerçekleştirerek yeni yönetimini belirleyen Kafkasspor’da protokol ziyaretleri Belediye Başkanı Alper Taban ile devam etti. Yeşil Beyazlı kulübün başkanı Sebahattin Ordu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Başkan Taban’ı makamında ziyaret etti. BAŞKANA TEŞEKKÜRZiyarette, Kafkasspor kulüp başkanı Sabahattin Ordu kulübün çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Ordu, desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Alper Taban’a teşekkür etti. Belediye Başkanı Alper Taban ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Kafkasspor Başkanı Sebahattin Ordu’ya ve yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür etti. Ziyaret sonunda Kulüp Başkanı Sebahattin Ordu, Belediye Başkanı Alper Taban’a Kafkasspor forması hediye etti.

Kafkasspor Yönetiminden Başkan Taban’a Ziyaret
  • 30 Temmuz 2018, Pazartesi 10:39

Kafkasspor Kulüp Başkanı Sebahattin Ordu ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Alper Taban’ı makamında ziyaret etti.

Kısa bir süre önce genel kurulunu gerçekleştirerek yeni yönetimini belirleyen Kafkasspor’da protokol ziyaretleri Belediye Başkanı Alper Taban ile devam etti. Yeşil Beyazlı kulübün başkanı Sebahattin Ordu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Başkan Taban’ı makamında ziyaret etti.

BAŞKANA TEŞEKKÜR
Ziyarette, Kafkasspor kulüp başkanı Sabahattin Ordu kulübün çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Ordu, desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Alper Taban’a teşekkür etti.

Belediye Başkanı Alper Taban ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Kafkasspor Başkanı Sebahattin Ordu’ya ve yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Ziyaret sonunda Kulüp Başkanı Sebahattin Ordu, Belediye Başkanı Alper Taban’a Kafkasspor forması hediye etti.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık