Huzurevi Sakinleri Yazın Keyfini Gezilerle Çıkarıyor

İnegöl Belediyesi Fatma Göztepe Huzurevi sakinleri, yaz aylarını yapılan organizasyonlarla farklı geziler ve etkinliklerle geçiriyor. Sosyal belediyecilik anlamında hayata geçirdiği projelerle gönüllerde taht kuran İnegöl Belediyesi, Yeniceköy Mahallesi’nde geçtiğimiz yıl hizmete giren Fatma Göztepe Huzurevi ile buradan faydalanan vatandaşlara beş yıldızlı otel konforu sunarken, bir yandan da huzurevi sakinleri farklı etkinlikler ve gezilerle sosyal hayatın içerisinde tutuluyor. TEMMUZ AYINDA 4 ETKİNLİKHuzurevinde kalan vatandaşların sosyal yaşamdan kopmamaları adına Huzurevi Müdürlüğü organizasyonuyla yapılan etkinlikler kapsamında, Temmuz ayında farklı bölgelere geziler düzenlendi. Oylat Kaplıcaları, Şekibe İnsel Doğal Yaşam Çiftliği, Karacabey gezisi ve Kazancı gezileriyle Huzurevi sakinleri, yaz mevsimini keyfini doyasıya çıkardı. OYLATTA ÖNCE HAMAM SONRA MANGAL SEFASITemmuz ayının ilk etkinliğinde Huzurevi sakinleri Oylat Kaplıcalarına gitti. Aşiyan Otelde misafir edilen huzurevi sakinleri, günü birlik gezide önce hamam sefası yaptı. 25 kişilik grup daha sonra Güven otel bahçesinde çay içip mangal keyfi yaparken, akşamüzeri etkinlik sona erdi. Oylat turunda zaman zaman müzik eşliğinde oyunlar oynayan huzurevi sakinleri, eğlenceli bir gün geçirdi. ŞEKİBE İNSEL DOĞAL YAŞAM ÇİFTLİĞİNİ GEZDİLERHuzurevi sakinlerinin Oylat dönüşündeki durağı ise İnegöl Belediyesi Şekibe İnsel Doğal Yaşam Çiftliği oldu. Burada tesisi gezip çiftlikteki evcil ve yabani hayvanları gören huzurevi sakinleri, dinlenip çay sefası yaptıktan sonra yeniden Huzurevine döndü. GELENEKSEL KARACABEY TURU YAPILDITemmuz ayının bir başka organizasyonunda ise Huzurevi sakinleri her yıl gerçekleştirilen ve artık geleneksel hale gelen Karacabey gezisine gitti. 25 kişilik grup Karacabey boğaz turu yapıp denize girdi. Öğleden sonra mangal keyfi yapan Huzurevi sakinleri, akşam yeniden İnegöl’e döndü. KAZANCI’DA ÇAY KEYFİHuzurevi sakinlerinin Temmuz ayındaki son durağı ise Kazancı oldu. Kazancıya götürülen 25 kişilik grup, burada yaz ayının sıcağından korundukları ağaçların gölgesinde çay içip sohbet ederek eğlendiler.

Huzurevi Sakinleri Yazın Keyfini Gezilerle Çıkarıyor
  • 25 Temmuz 2018, Çarşamba 15:02

İnegöl Belediyesi Fatma Göztepe Huzurevi sakinleri, yaz aylarını yapılan organizasyonlarla farklı geziler ve etkinliklerle geçiriyor.

Sosyal belediyecilik anlamında hayata geçirdiği projelerle gönüllerde taht kuran İnegöl Belediyesi, Yeniceköy Mahallesi’nde geçtiğimiz yıl hizmete giren Fatma Göztepe Huzurevi ile buradan faydalanan vatandaşlara beş yıldızlı otel konforu sunarken, bir yandan da huzurevi sakinleri farklı etkinlikler ve gezilerle sosyal hayatın içerisinde tutuluyor.

TEMMUZ AYINDA 4 ETKİNLİK
Huzurevinde kalan vatandaşların sosyal yaşamdan kopmamaları adına Huzurevi Müdürlüğü organizasyonuyla yapılan etkinlikler kapsamında, Temmuz ayında farklı bölgelere geziler düzenlendi. Oylat Kaplıcaları, Şekibe İnsel Doğal Yaşam Çiftliği, Karacabey gezisi ve Kazancı gezileriyle Huzurevi sakinleri, yaz mevsimini keyfini doyasıya çıkardı.

OYLATTA ÖNCE HAMAM SONRA MANGAL SEFASI
Temmuz ayının ilk etkinliğinde Huzurevi sakinleri Oylat Kaplıcalarına gitti. Aşiyan Otelde misafir edilen huzurevi sakinleri, günü birlik gezide önce hamam sefası yaptı. 25 kişilik grup daha sonra Güven otel bahçesinde çay içip mangal keyfi yaparken, akşamüzeri etkinlik sona erdi. Oylat turunda zaman zaman müzik eşliğinde oyunlar oynayan huzurevi sakinleri, eğlenceli bir gün geçirdi.

ŞEKİBE İNSEL DOĞAL YAŞAM ÇİFTLİĞİNİ GEZDİLER
Huzurevi sakinlerinin Oylat dönüşündeki durağı ise İnegöl Belediyesi Şekibe İnsel Doğal Yaşam Çiftliği oldu. Burada tesisi gezip çiftlikteki evcil ve yabani hayvanları gören huzurevi sakinleri, dinlenip çay sefası yaptıktan sonra yeniden Huzurevine döndü.

GELENEKSEL KARACABEY TURU YAPILDI
Temmuz ayının bir başka organizasyonunda ise Huzurevi sakinleri her yıl gerçekleştirilen ve artık geleneksel hale gelen Karacabey gezisine gitti. 25 kişilik grup Karacabey boğaz turu yapıp denize girdi. Öğleden sonra mangal keyfi yapan Huzurevi sakinleri, akşam yeniden İnegöl’e döndü.

KAZANCI’DA ÇAY KEYFİ
Huzurevi sakinlerinin Temmuz ayındaki son durağı ise Kazancı oldu. Kazancıya götürülen 25 kişilik grup, burada yaz ayının sıcağından korundukları ağaçların gölgesinde çay içip sohbet ederek eğlendiler.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık