solyanreklam
sagreklam

'Her yerde biz varız'

'Her yerde biz varız'

'Her yerde biz varız'
  • 08 Ağustos 2018, Çarşamba 11:27

Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman, “Her yerde biz varız”

Mardin Büyükşehir Belediyesi, yaptığı çalışmalarla yediden yetmişe herkesin takdirini kazanıyor. Hayata geçirdiği proje ve yaptığı çalışmalarla, “Kimsesizlerin Kimsesi Olmaya Devam Ediyor”.

Vali/Büyükşehir Belediyesi Başkan V. Mustafa Yaman, “Belki iddialı bir slogan ama görüldüğü gibi gerçekten de her yerde biz varız” dedi.

“İmkanlarımızı Mardin’in her yerinde kullanıyoruz”

Yaman, şunları söyledi: “Mardin büyükşehir belediyesi olarak hem personelimiz, hem araçlarımız, hem uygulamış olduğumuz projeler, hem de uygulanan projelere destek oluşumuzla gerçekten de Mardin’in her yerinde biz varız. Tabii bu imkanları bize Sayın Cumhurbaşkanımız ve hükümetimiz tarafından verildi. Bizde bu imkanlarımızı Mardin ve Mardin’de yaşayan tüm hemşehrilerimiz için kullanıyoruz. Mardin’in her yerinde kullanıyoruz. Mardin’in her yerinde insanlara dokunuyoruz.”

“Dokunmadık kimse bırakmadık”

Herkese bir şekilde dokunduklarını ifade eden Yaman, “Sosyal riski azaltma projesi kapsamında mardinmasa ekiplerimiz şehrimizin kırsal mahallelerinde vatandaşlarımızı dinliyorlar. Mardin de dokunulmadık hiç kimse kalmayacak. Zaten her çocuğa, öğrenciye, doğum yapan annemize, her vefat eden vatandaşımıza uğruyorduk onlara merhaba diyorduk. Acılarına ve mutluluklarına ortak oluyorduk. Askere ve hacca gidene, engelliye, evde bakım hastasına, yaşlılarımıza bir şekilde dokunuyorduk. Bunları ziyaret ederek dokunuyorduk” diye konuştu.

“Kimsesizlerin kimsesi olacağız”

Kimsesizlerin kimsesi olacaklarını ifade eden Yaman, “Aynı zamanda MARMEK’de kadınlarımıza, Gençlik Merkezi ve Bilgi Evlerinde gençlerimize dokunuyoruz. Hayvan rehabilitasyon merkezimizde sahipsiz olan bütün hayvanlara dokunuyoruz. Onların bakımları, tedavileri, aşıları yapılıyor. Yani Mardin’in her yerinde biz olacağız. Kimsesizlerin kimsesi olacağız, garip gurabaların hamisi olacağız. İnsanların acısında yanlarında olacağız. Mutluluklarında yanlarında olacağız. İnşallah Mardin daha huzurlu hale gelecek. Daha mutlu hale gelecek” diye belirtti.BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık