solyanreklam
sagreklam

HAYDİ ÇOCUKLAR MASAL ŞATOSU'NA

HAYDİ ÇOCUKLAR MASAL ŞATOSU'NA

HAYDİ ÇOCUKLAR MASAL ŞATOSU'NA
  • 28 Eylül 2018, Cuma 0:00

Birbirinden renkli ve öğretici atölye çalışmaları ile çocukların hafta sonlarına okul döneminde de heyecan katmayı planlayan Masal Şatosu, yaş sınırı olmayan masal anlatımları, oda müziği etkinlikleri ve atölye çalışmaları ile Ekim ayında çocukları bekliyor.

Ekim ayında çocuklar ve yetişkinler, Laleye Dönüşen Prens, Üç Kedi Bir Canavar, Kırmızı Elma ve Çekirge Amcanın Falcılığı masallarını Cumartesi günleri 14.30/15.00/16.30/17.00 saatlerinde Masal Şatosu'nda dinleyebilecek. Uzman masal anlatıcıları tarafından anlatılan masalları dinlemek isteyen ziyaretçiler için yaş sınırı bulunmuyor.

Büyük küçük demeden herkesin katılabildiği masal anlatımı seanslarına Ekim ayında bir yenisini daha ekleyen Masal Şatosu, okul döneminin başlaması ile birlikte çocukların hayal dünyalarını geliştirmek isteyen okullara özel masal seansları düzenleyecek. Rezervasyon yaptırılması koşuluyla gerçekleştirilecek masal seansları öğrencilerin öğrenim hayatına renk katacak. Okullara özel masal seanslarının da ücretsiz olacağını belirten Masal Şatosu yetkilileri, seanslar için mutlaka rezervasyon yapılması gerektiğini bildirdiler.

Masal Şatosu'nun Ekim ayı programında açıkladığı atölye çalışmaları ise şu şekilde; Haydi Çocuklar Uçurtmaya Atölyesi 7 Ekim 2018 Pazar günü 14.30'da, Yaratıcı Drama Atölyesi 14 Ekim 2018 Pazar günü 14.30'da, Kâğıt Karakterler Atölyesi 21 Ekim 2018 Pazar Günü 14.30'da ve Magnet Atölyesi 28 Ekim 2018 Pazar günü 14.30'da gerçekleştirilecek.
Atölye çalışmalarının ücretsiz ve kontenjanlı olduğunu hatırlatan Masal Şatosu yetkilileri, atölyelerin yaş sınırlamaları gibi konularda bilgi almak ve kayıt yaptırmak isteyen velilerin, 0222 300 00 15-16 numaralı telefonlardan kendilerine ulaşabileceklerini ifade ettiler.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık