Hasta ve yakınlarına aşure dağıtıldı

Hasta ve yakınlarına aşure dağıtıldı

Hasta ve yakınlarına aşure dağıtıldı
  • 21 Eylül 2018, Cuma 14:46

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, hasta ve yakınlarının konaklaması için hizmete sunduğu misafirhanede konaklayan hasta ve yakınlarına Aşure Günü nedeniyle aşure dağıttı.

Diyarbakır'a çevredeki il ve ilçelerden gelen ve günlerce kentte kalmak zorunda olan hasta ve yakınlarının konakladığı misafirhanede, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Yurtlar ve Misafirhaneler Şube Müdürlüğü tarafından Aşure Günü nedeniyle etkinlik düzenlendi. Etkinliğe Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Bircan, daire başkanları ve misafirhanede konaklayan vatandaşlar katıldı.

Etkinlikte kısa bir açıklama yapan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Bircan, misafirhanenin Başkan Cumali Atilla’nın talimatıyla hasta ve yakınlarına konaklama hizmeti sunmak için açıldığını kaydetti. Bircan, hasta ve yakınlarına ellerinden gelen tüm destekleri vermeye devam edeceklerini ifade etti. Aşure Günü’nün önemine de dikkat çeken Bircan, hasta ve yakınlarına acil şifalar diledi.

Konuşmanın ardından Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Yurtlar ve Misafirhaneler Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanan aşureler misafirhanede kalan hasta ve yakınlarına ikram edildi. Düzenlenen programdan dolayı memnuniyetlerini dile getiren hasta ve yakınları, Büyükşehir Belediyesi yetkililerine teşekkür ettiler.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık