solyanreklam
sagreklam

GÜRSU'NUN GELİŞİMİ MERCEK ALTINA ALINDI

Gürsu’nun gelişimi, Gürsu Belediyesi ve sivil toplum kuruluşlarınca mercek altına alındı. Gürsu Belediyesi tarafından, Gürsu sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve Gürsu Ak Parti...

GÜRSU'NUN GELİŞİMİ MERCEK ALTINA ALINDI
  • 01 Ekim 2018, Pazartesi 0:00

Gürsu’nun gelişimi, Gürsu Belediyesi ve sivil toplum kuruluşlarınca mercek altına alındı.

Gürsu Belediyesi tarafından, Gürsu sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve Gürsu Ak Parti Sosyal İşler Başkanlığı yetkililerinin katılımıyla düzenlenen toplantıda, Gürsu’nun gelişimi için gerçekleştirilen hizmetler istişare edildi.

“Derneklerimiz, sivil toplum örgütleri olarak hemşehrilerimizin ilçemiz için beklentilerinin ortaya konulmasında önemli görevler üstlenmekte” diyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık,“İlçemizin gelişimine katkı sağlayacak her fikir ve öneri bizim için değerli. Kent dinamiklerini etkin hale getirerek, ilçemizin ihtiyaçlarını istişare kültürüyle çözmeye çalışıyoruz. Sivil toplum kuruluşlarımızdan gelen öneriler bizim için önemli. Hizmetlerimizi yaparken bu talep ve önerileri dikkate alarak çalışmalarımızı yönlendiriyoruz. İlçemizin geleceğine yön verecek tüm güzel fikirlere her zaman açığız. Bu bağlamda derneklerimizle, ilçemizin geleceğini şekillendirecek hizmetlerimiz hakkında yaptığımız istişare toplantılarında iletilen talep ve öneriler bizlere ışık tutmakta. İlçemizin dinamiklerini canlı tutarak istişare kültürüyle çalışmalarımızı gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Desteklerinden dolayı tüm derneklerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantının ardından yeni faaliyete geçen Spor Fabrikası’nda, tüm sivil toplum kuruluş başkanlarıyla incelemede bulunan Başkan Işık, tesis ve spor hizmetleri konusunda bilgiler sundu.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık