solyanreklam
sagreklam

ENGÜRÜCÜK'TE SONBAHAR TEMİZLİĞİ

ENGÜRÜCÜK'TE SONBAHAR TEMİZLİĞİ

ENGÜRÜCÜK'TE SONBAHAR TEMİZLİĞİ
  • 13 Eylül 2018, Perşembe 0:00


Gemlik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri kentin genel temizliği ile ilgili yürüttüğü temizlik çalışmalarının yanı sıra mahalle statüsüne dönüşen köylerde de sonbahar temizliğine başladı. Planlanmış günlük rutin temizlik çalışmalarını aksatmadan sürdüren belediye temizlik ekipleri, son olarak Engürücük mahallesinde kapsamlı bir temizlik operasyonu gerçekleştirdi.
  Sokak ve caddelerin yanı sıra camii, okul, park ve bahçelerde de kapsamlı bir temizlik operasyonu yapan ekipler, ağaçlardan dökülen yaprakları ve yol kenarlarında ki otları da temizledi. Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’ın direktifleri doğrultusunda son bahar temizliği çalışmalarına yoğun bir şekilde başladıklarını anlatan Temizlik İşleri Müdürü Ahmet Dedetürk, yaz döneminde yazlık bölgelerde yaptıkları detaylı temizlik çalışmasına kış aylarında ilçe merkezi ve mahallelerde devam edeceklerini söyledi.
  İlçe genelinde başlatılan kapsamlı ve detaylı sonbahar temizliği çalışmalarının tüm mahalle ve sokaklarda devam edeceğini ifade eden Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz ise, “İlçenin sağlık ve estetiğini doğrudan ilgilendiren temizlik konusunda gereken hassasiyeti gösteriyoruz. Daha temiz bir Gemlik için çalışmalarımız aralıksız devam edecek” diye konuştu.
  
HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık