DİNÇSPOR’UN SULTANLARI YENİ SEZON ÖNCESİ MORAL DEPOLADI

DİNÇSPOR’UN SULTANLARI YENİ SEZON ÖNCESİ MORAL DEPOLADI

DİNÇSPOR’UN SULTANLARI YENİ SEZON ÖNCESİ MORAL DEPOLADI
  • 26 Temmuz 2017, Çarşamba 0:00

Geçtiğimiz sezonu başarılı bir şekilde noktalayarak Hentbol Bayanlar Süper Lig’ine yükselen Mudanya Belediyesi Dinç Spor Bayan Hentbol Takımı, yeni sezon öncesinde bir araya gelerek moral depoladı.  

2016-2017 sezonunu başarılı bir şekilde tamamlayarak Süper Lig’e yükselen Mudanya Belediyesi Dinçspor Bayan Hentbol Takımı, 2017-2018 sezon hazırlıklarına başladı. Kros antrenmanı öncesinde kahvaltıda bir araya gelen hentbolcular, teknik heyet ve yöneticileri Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz da yalnız bırakmadı. Baş antrenörlüğe Erdal Kaynak’ı getirerek, yaptığı yeni transferler ile Süper Lig’e iddialı bir başlangıç yapmak isteyen Dinçspor Bayan Hentbol Takımı oyuncuları, yeni sezon öncesinde bir araya gelerek moral depoladı. Gerçekleşen kahvaltıya katılarak yeni transferler ile tanışan başkan Türkyılmaz, oyunculara ve teknik ekibe başarılar diledi.
“BAŞARILI OLACAĞINIZA İNANCIM TAMDIR”
Dinç Spor Kulübü’nün başarılarının devam edeceğini ifade ederek yeni transferler ile sohbet eden Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Yaşadıkça ve tanıdıkça hem bizlerin hem de ilçemizin güzelliklerini göreceksiniz. Çok doğru bir yere geldiniz” dedi. Başarıların artarak devam edeceğine inandığını belirten Türkyılmaz, “Arkadaşlıklarımızı sağlam temeller üzerine kurar birlikte bir takım olursak başarılarımız artacaktır. Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da başarılı olacağınıza inancım tamdır” dedi. Spora ve sporcuya destek olmaya devam edeceklerinin de altını çizen Türkyılmaz, yeni sezon öncesinde tüm takıma başarı dileklerini iletti. Düzenlenen kahvaltının ardından hentbolcular kros ve kuvvet antrenmanlarını gerçekleştirdi. 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Site en altı
yukarı çık