solyanreklam
sagreklam

Demre’de sağlıklı alt yapı

Demre’de sağlıklı alt yapı

Demre’de sağlıklı alt yapı
  • 25 Temmuz 2018, Çarşamba 0:00

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Demre’nin altyapı eksikliğini bir bir tamamlıyor. ASAT başlattığı içme suyu ve kanalizasyon çalışmalarıyla ilçeyi modern ve sağlıklı bir altyapıya kavuşturuyor.

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, kırsal mahallelerin içme suyu sorunlarını tek tek çözüyor. Kesintisiz içme suyu temini için yeni isale ve şebeke hattı çalışmaları yapan ASAT aynı zamanda yetersiz kalan hatları da yeniliyor.  ASAT son olarak Demre’nin Çevreli ve Köşkerler Mahallelerinde içme suyu sorununu çözmek için düğmeye bastı. 
ASAT ihtiyaç olan her noktada 
Çevreli Mahallesi’nde yürütülen içme suyu projesi kapsamında 4000 metre uzunluğunda, 110 mm çapında isale ve şebeke hattı imalatı ile birlikte aynı bölgede bir adet içme suyu sondaj kuyusu için de çalışmalar başladı. İlçenin bir diğer mahallesi olan Köşkerler’de ise 1500 metre uzunluğunda 225 mm’lik içme suyu isale hattı döşenmesi işini de sürdüren ASAT, ihtiyaç duyulan her noktada vatandaşa hizmet için projelere ara vermeden devam ediyor.
Beymelek’e yeni kanalizasyon hattı
Sağlıklı, sorunsuz ve sürdürülebilir bir altyapı inşa etmek için karış karış tüm Antalya’da çalışma gerçekleştiren ASAT, Demre’de de çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Beymelek mahallesinde yürütülen altyapı çalışmaları kapsamında  200 metrelik kanalizasyon şebeke hattı mahalle halkının hizmetine sunuldu. ASAT yaptığı çalışmalarla ilçe halkının takdirini topladı. 
BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık