Demirci'de Toplu Ulaşım Araçları Denetlendi

Vatandaşların huzur ve güvenli bir şekilde toplu ulaşımlarının sağlanması için çalışmalar yürüten Manisa Büyükşehir Belediyesi, denetimlerini il genelinde sürdürüyor. Bu kapsa...

Demirci'de Toplu Ulaşım Araçları Denetlendi
  • 06 Ağustos 2018, Pazartesi 17:08

Vatandaşların huzur ve güvenli bir şekilde toplu ulaşımlarının sağlanması için çalışmalar yürüten Manisa Büyükşehir Belediyesi, denetimlerini il genelinde sürdürüyor. Bu kapsamda Demirci ilçe merkezi ile mahallelerinde hizmet veren toplu ulaşım araçları denetlendi.

İl genelinde hayata geçirdiği toplu ulaşımda dönüşüm hamlesiyle ulaşıma yeni ve modern bir soluk getiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması adına denetimlerini de periyodik olarak sürdürüyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığına bağlı zabıta ekipleri, Demirci ilçesinde hizmet veren toplu ulaşım araçlarını denetledi. Araçlarda klimadan engelli rampasına kadar tüm noktaları titizlikle inceleyen Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler, vatandaşların daha rahat seyahat etmesini amaçladı. Vatandaşların konforlu ve sorunsuz bir şekilde toplu taşıma hizmetinden faydalanabilmeleri için belirli aralıklarla, farklı konularda denetim çalışmalarının devam edeceği belirtildi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık