solyanreklam
sagreklam

Dağ Bisikleti Yarışında Çamur Engel Olmadı

Arnavutköy Belediyesi ve Salcano tarafından organize edilen, Uluslararası Salcano Dağ Bisikleti Yarışı, heyecanlı dakikalara sahne oldu. Yarışlar sonunda Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, dereceye giren sporculara madalyalarını takdim etti....

Dağ Bisikleti Yarışında Çamur Engel Olmadı
  • 01 Ekim 2018, Pazartesi 16:10

Arnavutköy Belediyesi ve Salcano tarafından organize edilen, Uluslararası Salcano Dağ Bisikleti Yarışı, heyecanlı dakikalara sahne oldu. Yarışlar sonunda Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, dereceye giren sporculara madalyalarını takdim etti.

    

Arnavutköy Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen dağ bisiklet yarışına Türkiye'den ve dünyadan onlarca sporcu ve bisiklet yarışı meraklıları katıldı. "Elit Erkek " ve "Elit Kadın" kategorisinde rekabet eden sporcular hem birincilik için yarıştı hem de elde ettiği derecelerle Dünya ve Avrupa Olimpiyat Yarışları'na puan topladı. Gençler Erkek, Gençler Bayan, Master 30-40-50, Yıldız Erkek ve Yıldız Bayan kategorilerinde yarışan sporcular ise Türkiye şampiyonluğu için ter döktü.

Bisiklet Federasyonu'na bağlı sporcular kategorilerine göre Elit erkekler 7, Elit Kadınlar 5, "Master 30-40-50" kategorisi  4 tur, Gençler Erkek ve Gençler Kadın kategorisindekiler ise 4 tur atarak 4 kilometrelik parkuru tamamladı.

Elit Erkek kategorisinde şampiyonluğu Tımofel Ibanov kaparken, 2'nci Anton Sintsov 3. ise Victor Lab oldu. Elit Kadın kategorisinde ise 1'inci Iryna Popava, 2'nci Maria Sherstıuk, 3'üncü Güzel Akhmadullina oldu. Dereceye giren sporcular ödüllerini Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’nın elinden aldı. Bisiklet Fedarasyonu As Başkanı Bayram Akgül ise dağ bisikleti sporuna verdiği destekten dolaya Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’ya plaket takdim etti.

 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık