solyanreklam
sagreklam

ÇOCUKLAR MASAL ŞATOSU'NDA HAYAL DÜNYALARINI GELİŞTİRİYOR

ÇOCUKLAR MASAL ŞATOSU'NDA HAYAL DÜNYALARINI GELİŞTİRİYOR

ÇOCUKLAR MASAL ŞATOSU'NDA HAYAL DÜNYALARINI GELİŞTİRİYOR
  • 10 Eylül 2018, Pazartesi 0:00

Masal Şatosu'nun çocuklara yönelik atölye çalışmaları devam ediyor. Maske süsleme atölyesi ile çocuklar görsel yaratıcılıklarını geliştirdiler.

Çocukların hayal dünyalarını geliştirmelerine, yeteneklerinin farkına varmalarına katkı sağlamak ve yetişkinlerin çocuklarla empati kurabilmelerini amaçlayan Masal Şatosu'nun etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor.

 Masal Şatosu Eylül ayı atölyelerinin çalışmalarından olan Maske Süsleme Atölyesine, 7- 10 yaşlarında çocuklar katıldı. Çocuklar kendilerine verilen farklı materyaller ile süslenen keçe maskeler çocukların estetik bir ürün ortaya çıkararak görsel yaratıcılıklarının artmasına katkıda bulundu.

Masal Şatosu'nu ziyarete gelen minik ziyaretçiler için oluşturulan masal anlatma saatlerinde " Berber Balığı" masalı anlatıldı. Çocuklar ve aileleri düzenlenen etkinliklerde keyifli zaman geçirdiler.

Masal Şatosu yetkilileri,  Eylül ayı boyunca her pazar yapılacak olan atölye çalışmaları için 0 (222) 300 00 15-16 numaralı telefonu arayarak bilgi alarak, kayıt oluşturabileceğini ifade ettiler.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık