solyanreklam
sagreklam

Çocuk Kültür ve Sanat Merkezleri Minikleri Çok Mutlu

Manisa Büyükşehir Belediyesinin en önemli eğitim hizmetlerinden bir tanesi olan Çocuk Kültür ve Sanat Merkezlerinde öğrenim gören minikler çok mutlu. İl genelinde bulunan 18 a...

Çocuk Kültür ve Sanat Merkezleri Minikleri Çok Mutlu
  • 12 Ağustos 2018, Pazar 17:33

Manisa Büyükşehir Belediyesinin en önemli eğitim hizmetlerinden bir tanesi olan Çocuk Kültür ve Sanat Merkezlerinde öğrenim gören minikler çok mutlu. İl genelinde bulunan 18 adet Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’nde çocuklara 11 farklı branşta eğitim verildiğini belirten Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Kula ve Selendi çocuk merkezlerini ziyaret etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından il genelinde hayata geçirilen Çocuk Kültür ve Sanat Merkezleri, binlerce minik öğrencinin kendini çeşitli alanlarda geliştirmesi için faaliyetlerini sürdürüyor. Bu kapsamda yapılan çalışmaları yerinde incelemek, güncel konular hakkında istişarelerde bulunmak amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy da, İlçeler Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi Sorumlusu Eren Çakır ile birlikte Kula ve Selendi Çocuk Kültür ve Sanat Merkezini ziyaret etti. 13 ilçede 18 Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi yaz döneminde de Türkçe, İngilizce, matematik, okul öncesi, satranç, bale ve ritmik jimnastik, mental aritmetik, halk oyunları, gitar, keman, resim olmak üzere 11 branşta kursların devam ettiğini belirten Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ergün Aksoy, “Yaz aylarında da eğitim faaliyetlerimiz hız kesmeden devam ediyor. Ailelerin bizlere emaneti olan genç beyinleri, okul hayatına ve sosyal hayata hazırlamak için çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık