Çevre Konulu Toplantı Gerçekleşti

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi arasında TESKİ yapılacak ortak projeler ile ilgili TESKİ'nin katılımı ile toplantı düzenledi.Büyükşehir Belediyesinde gerçekleşen toplantıya Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Lokman Hakan Tecer, TESKİ Genel Müdür Yardımcısı Dr. İbrahim İçöz, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nejat Erdoğan, Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Serap Uluç, TESKİ Arıtma Tesisi Dairesi Başkanı İmdat Demir ve TESKİ Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Sema Kurt katıldı.Toplantıda, Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığının Çorlu Mühendislik Fakültesi ile yapacağı ortak projeler konusunda TESKİ'nin de katılımı ile görüş alışverişinde bulunuldu.

Çevre Konulu Toplantı Gerçekleşti
  • 03 Ekim 2018, Çarşamba 0:00

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi arasında TESKİ yapılacak ortak projeler ile ilgili TESKİ'nin katılımı ile toplantı düzenledi.

Büyükşehir Belediyesinde gerçekleşen toplantıya Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Lokman Hakan Tecer, TESKİ Genel Müdür Yardımcısı Dr. İbrahim İçöz, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nejat Erdoğan, Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Serap Uluç, TESKİ Arıtma Tesisi Dairesi Başkanı İmdat Demir ve TESKİ Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Sema Kurt katıldı.

Toplantıda, Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığının Çorlu Mühendislik Fakültesi ile yapacağı ortak projeler konusunda TESKİ'nin de katılımı ile görüş alışverişinde bulunuldu.


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık