solyanreklam
sagreklam

ÇAY-SİMİT-SOHBET DR. ZİYA KAYA MAHALLESİNDE

ÇAY-SİMİT-SOHBET DR. ZİYA KAYA MAHALLESİNDE

ÇAY-SİMİT-SOHBET DR. ZİYA KAYA MAHALLESİNDE
  • 24 Eylül 2018, Pazartesi 0:00


Geride kalan dönemde “Gemlik Buluşuyor”, “Belediye Yanınızda” ve “Başkan Aranızda” projeleri ile vatandaşların takdirini kazanan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, toplumun bütün kesimlerine ulaşmak ve halkın karşılaştığı sorunlara çözüm bulmak amacıyla hayata geçirilen Çay-Simit-Sohbet adlı halk meclisinde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.
  Bu kapsamda son olarak, Dr. Ziya Kaya Mahallesi Karsak Camii yanındaki çay bahçesinde mahalle halkıyla bir araya gelen Başkan Yılmaz, “Bu şehrin daha güzel yönetilmesi daha güzel yaşanabilir hale getirilmesi için sizlerin görüşleri çok önemli. Şeffaf bir yönetim, ortak akıl ve katılımcı bir anlayışla Gemlik’i çok daha güzel günler bekliyor” dedi.
  AK Parti İlçe Başkanvekili Tevfik Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Avcı, Belediye birim amirlerinin yanı sıra belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarlarının da katıldığı halk meclisinde konuşan Başkan Yılmaz, Mahalle toplantılarıyla halkın sorunlarını yerinde dinleme fırsatı bulduklarını ve halk toplantılarını her hafta farklı bir mahallede düzenlediklerini belirtti. Vatandaşların sorunlarına daha hızlı çözüm üretmek amacıyla Çay-Simit-Sohbet buluşmalarının farklı mahallelerde devam edeceğini söyleyen Başkan Yılmaz, “Çözülebilecek sorunları hemen çözüyoruz. Vatandaşlarımızla hem dertleşiyoruz hem de problemlerini dinliyoruz. Aldığımız talepleri devlet imkânlarını sonuna kadar kullanmak suretiyle buluşmalarımızı gerçekleştiriyoruz” dedi.
  “Halkımızın ayağına biz gidiyoruz” diye konuşan Başkan Yılmaz, “Vatandaşlarımızın kamu hizmetlerine erişimi, kamu kurumlarının yöneticilerine ulaşmasını ve onlara kendini ifade edebilmesinin önündeki bütün engelleri kaldırarak, imkânların el verdiği ölçüde ve gücümüzün yettiği oranda bunu gerçekleştirmeye gayret ediyoruz. Tek derdimiz bu aziz milletimize hizmet etmek” diye konuştu.
  Çay, simit ve zeytin ikramlarıyla sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen etkinlikte, vatandaşların taleplerini dinleyerek not alan Yılmaz, sorunların çözümü noktasında da Belediye olarak gerekli hassasiyeti gösterdiklerini söyledi.
  
HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık