solyanreklam
sagreklam

Can Dostlarımız İçin El Ele Verdik!

Sahipsiz canlarımız için Etiler Sanatçılar Parkı'nda bir araya geldik...

Can Dostlarımız İçin El Ele Verdik!
  • 01 Ocak 2000, Cumartesi 0:00

"Can Dostlarımız için El Ele" etkinliği 20 Mayıs Pazar günü, Beşiktaş Belediyesi ve Farmina Pet Foods Türkiye iş birliğiyle Etiler Sanatçılar Parkı’nda gerçekleşti. Çok sayıda hayvanseverin katıldığı etkinlikte her köpekli katılım için sahipsiz canlara 5 kg mama bağışı yapıldı. Birçok dernek ve barınağın stantlarının yer aldığı etkinlikte; eğlenceli yarışmalar, konserler, söyleşiler, bilgilendirme sohbetleri ve çekilişler yapıldı, sürpriz hediyeler dağıtıldı.

Festival havasında geçen etkinliğe Beşiktaş Belediye Başkan Vekili Tahir Doğaç da katıldı. Alandaki stantları ziyaret eden Tahir Doğaç, hayvanseverlerle sohbet etti.

Etkinlik alanında gerçekleştirilen söyleşilerde; Veteriner Hekim Ece Sara Ulutürk ve Eser Ozan Yıldırım hayvanseverlerin sorularını yanıtladı. Renkli görüntülere sahne olan etkinlikte; Müzisyen Sinan Güleryüz ve Veteriner Hekim Nilay Tezsay'ın solistliğini yaptığı The Talking Band, sevilen parçalarını katılımcılar için seslendirdi.

"Can Dostlarımız için El Ele" verdiğimiz bu anlamlı günde hayvanseverler de minik dostlarıyla sosyalleşerek keyifli bir gün geçirme fırsatına sahip oldular.

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık