BÜYÜKŞEHİRİN HALK KONSERLERİ DEVAM EDİYOR

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin hafta içi her gün Aydın'ın 17 ilçesinin farklı mahallelerinde düzenlediği halk konserlerine devam ediliyor.

BÜYÜKŞEHİRİN HALK KONSERLERİ DEVAM EDİYOR
  • 01 Ocak 2000, Cumartesi 0:00

Her akşam saat 20.30'da başlayacak olan konserler 8 Ekim Pazartesi günü Kuyucak ilçesinin Kurtuluş Mahallesi pazar yerinde, 9 Ekim Salı günü Kuyucak'ın Pamukören Mahallesi Atatürk Caddesi'nde, 10 Ekim Çarşamba günü Kuyucak'ın Yamalak Mahallesi Mehmet Özalp Caddesi'nde, 11 Ekim Perşembe günü Söke'nin Savuca Mahallesi Belediye Açık Düğün Salonu'nda, 12 Ekim Cuma günü Söke'nin Atburgazı Mahallesi kapalı pazar yerinde düzenlenecek.

Önümüzdeki hafta ise konserler 15 Ekim Pazartesi günü Söke'nin Yenidoğan Mahallesi Yenidoğan İlköğretim Okulu önünde, 16 Ekim Salı günü Nazilli'nin Bayındır mahalle alanında, 17 Ekim Çarşamba günü Nazilli'nin Arslanlı Mahallesi Merkez Caddesi'nde gerçekleştirilecek.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, her gün farklı bir mahallede düzenlenen ve Aydın Büyükşehir Belediyesi orkestrasının sahneye çıktığı konserlere bütün vatandaşları davet etti.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık