solyanreklam
sagreklam

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HAFTA SONU TAM MESAİ YAPACAK

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HAFTA SONU TAM MESAİ YAPACAK

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HAFTA SONU TAM MESAİ YAPACAK
  • 04 Ağustos 2018, Cumartesi 16:28

Van Büyükşehir Belediyesi kira, emlak, ÇTV, ilan reklam ve geçmiş vergi borçlarının yapılandırması nedeniyle hafta sonu tam gün mesai yapacak.

Büyükşehir Belediyesi, kısa bir süre önce resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren ‘Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun´ çerçevesinde su, emlak, çevre temizlik ve reklam ve geçmiş vergi borçlarının yeniden yapılandırılacağını duyurmuştu. 

Son ödeme tarihi 31 Temmuz 2018 olan yapılandırma fırsatı için Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Daire Başkanlığı hafta sonu da mesai yapacak. Yapılandırma fırsatından yararlanmak isteyen vatandaşlar Cumartesi ve Pazar günüde Van Büyükşehir Belediyesine gelerek bu hizmetten yararlanabilecekler. 

Yapılandırma ile mükelleflere borçlarını peşin ya da taksitli ödeme fırsatı sunulduğu belirtilen Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, yapılandırma fırsatı nedeniyle vatandaşların kampanyaya büyük ilgi gösterdiğini, bu noktada talep yoğunluğunu karşılamak ve vatandaşların mağduriyetini gidermek için hafta sonu da mesai yapılacağını duyurdu.

Fırsattan yararlanmak isteyenlerin hafta sonu Van Büyükşehir Belediyesine giderek işlem yapmaları gerekiyor.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık