Büyükşehir Bayramlaştı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kurban Bayramı dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi ve bağlı birimlerinde çalışanlarla bayramlaştı.Manisa Büyükşehir Beledi...

Büyükşehir Bayramlaştı
  • 16 Ağustos 2018, Perşembe 20:17

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün,  Kurban Bayramı dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi ve bağlı birimlerinde çalışanlarla bayramlaştı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kurban Bayramı öncesi kurmayları, daire başkanları ve personeliyle bayramlaştı. Bayramlaşma töreninde Genel Sekreter Aytaç Yalçınkaya, Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil, Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Mehmet Güzgülü, Başkan Danışmanı Yasemin Buket Aktan, daire başkanları, Büyükşehir Meclis üyeleri Mehmet Palabıyık ve Ziya Elmalı da hazır bulundu. Başkan Ergün bayramlaşma töreninde tüm personel ve çalışanlar ile tokalaşarak bayramlarını kutladı, hayırlı bayramlar temennisinde bulundu. Başkan Ergün, bayramlaşma töreni sonrasında personellerle hatıra fotoğrafı çektirdi.  


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık