solyanreklam
sagreklam

BELEDİYEMİZDEN ‘KURBAN REHBERİ’

Veteriner İşleri Müdürlüğümüz tarafından Kurban Bayramı öncesi ‘Kurban Rehberi’ hazırlanarak vatandaşlara dağıtıldı....

BELEDİYEMİZDEN ‘KURBAN REHBERİ’
  • 16 Ağustos 2018, Perşembe 12:01

BELEDİYEMİZDEN ‘KURBAN REHBERİ’

 

    Veteriner İşleri Müdürlüğümüz tarafından Kurban Bayramı öncesi ‘Kurban Rehberi’ hazırlanarak vatandaşlara dağıtıldı.

     Belediyemiz tarafından, her Kurban Bayramında yaşanılan görüntülerin tekrarlanmaması amacıyla ‘Kurban Rehberi’ hazırlandı. İbadethanelere asılan ve vatandaşlara dağıtılan rehberde, kurbanlık hayvan alırken dikkat edilecek hususlar ile Adıyaman’da kurban satış yerleri ve kesim yerlerinin bilgileri yer aldı.

       Hazırlanan rehber hakkında bilgi veren Veteriner İşleri Müdürlüğü yetkililerimiz şunları dile getirdi: “Kurban Bayramı’nda kurbanlık alırken her yıl yaşanan olumsuzlukları ortadan kaldırmak için hazırladığımız rehberimizin bir kısmını ibadethanelere astık, cep boyutunda olanları da vatandaşlarımıza dağıttık. İçerisinde sadece kurbanlık alırken dikkat edilmesi gereken hususların yanı sıra, Kurban Bayramı öncesi ilimizdeki kurbanlık satış yerleri ile Kurban Bayramı süresince kurbanlık kesim yerlerinin de haritalarla belirtildiği rehberimizin faydalı olmasını amaçlıyoruz. Şimdiden tüm halımızın bayramını kutluyoruz.”

       Rehbere ulaşan vatandaşlarımız ise içerisinde faydalı bilgilerin bulunduğu rehberden dolayı yetkililerimize teşekkür etti.

Oluşturulma Tarihi : 16.08.2018

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık