solyanreklam
sagreklam

BASKETBOL YAZ OKULU BİRİNCİ DÖNEMİ SONA ERDİ

BASKETBOL YAZ OKULU BİRİNCİ DÖNEMİ SONA ERDİ

BASKETBOL YAZ OKULU BİRİNCİ DÖNEMİ SONA ERDİ
  • 28 Temmuz 2017, Cuma 0:00

Öğrencilerin yaz tatillerini değerlendirmesi ve faydalı aktiviteler yapması amacıyla Mudanya Belediyesi tarafından düzenlenen ücretsiz “Basketbol Yaz Okulu”nun birinci dönemi sona erdi. 10-28 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen birinci döneme katılan öğrencilere düzenlenen tören ile sertifikaları verildi.

Öğrencilerin yaz tatillerini sportif faaliyetler ile geçirmesini sağlamak ve kötü alışkanlıklardan uzak durmaları amacıyla Mudanya Belediyesi tarafından düzenlenen “Basketbol Yaz Okulu” birinci dönemi sona erdi. Birinci döneme katılan minik öğrenciler düzenlenen tören ile katılım sertifikalarını Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ın elinden aldılar. Belediye Başkan Yardımcıları Akın Poroy ve Erkan Altıntaş ile birim müdürlerinin de katılım gösterdiği törende çocuklar ile yakından ilgilenen Türkyılmaz, öğrencileri tek tek tebrik etti.
“KUCAK AÇIYOR, SAHİP ÇIKIYORUZ”
Düzenlenen yaz okulunun birinci dönemini başarı ile tamamladıklarını belirten Türkyılmaz, “Çocuklarımız burada spor yaparken emin ellerdedir. Spor yaparak hem zihinsel hem de bedensel gelişimlerine destek olmak istiyoruz. Ayrıca kötü alışkanlıklardan uzak tutmak en büyük hedefimizdir. Alilerimizin de içleri rahat etsin. Bilsinler ki Mudanya Belediyesi onlara kucak açıyor, sahip çıkıyor” dedi.
“İKİNCİ DÖNEM KAYITLARI SÜRÜYOR”
Düzenlenen bu tür kurs ve etkinliklerden çok değerli yeteneklerin çıkacağına inandığını da söyleyen Türkyılmaz, “Öğrencilerimiz bu tür faaliyetlerde kendilerine en uygun sporu bularak ileride o yönde eğitim alacaklardır. Yeteneklerini geliştirerek Mudanya’mızı en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum” diye konuştu. Antrenör Arzu Gürsel eğitmenliğinde devam eden yaz okulunun ikinci dönemi 31 Temmuz- 18 Ağustos, üçüncü dönemi ise 21 Ağustos – 8 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.  Ücretsiz olan kurslarda ikinci dönem için kayıtlar ise devam ediyor. 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık