BAŞKANIMIZDAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI: “MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN”

Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, şehit düşen askerlerimiz için başsağlığı mesajı yayımladı....

BAŞKANIMIZDAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI: “MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN”
  • 16 Ağustos 2018, Perşembe 16:41

BAŞKANIMIZDAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI: “MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN”

 

     Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, şehit düşen askerlerimiz için başsağlığı mesajı yayımladı.

    Adıyaman’da bir maden ocağına saldıran terör örgütü mensuplarına yönelik düzenlenen operasyondan gelen şehit haberleri tüm ülkeyi yasa boğdu.

   Yaşanan olaylardan sonra İller Bankası Yönetim Kurulu Toplantısı için gittiği Ankara’dan hemen Adıyaman’a dönen Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu yetkililerden bilgi aldı. Yaşananların yüreklerini yaktığını söyleyen Başkanımız, yayımladığı mesajında tüm millete başsağlığı diledi.

    Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları dile getirdi: “PKK bölücü terör örgütü mensuplarınca kahraman askerlerimize yönelik hain saldırıda şehit düşen askerlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve Türk milletine başsağlığı diliyorum. Ülkemizin birlik ve bütünlüğüne kasteden bölücü terör örgütünün Adıyaman sınırları içerisinde gerçekleştirdiği saldırı sonucunda gün boyunca hastaneye akın eden Adıyamanlı hemşerilerimize de minnet duygularımı iletmek istiyorum. Allah’ın izniyle bölücü terör örgütü mensupları emellerine hiçbir zaman ulaşamayacaktır. Milletimizin birliği için her zaman örnek teşkil eden Adıyamanlı hemşerilerime teröre karşı gösterdikleri hassasiyetten dolayı da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Alçakça gerçekleştirilen bu saldırlar bize acı yaşatsa da bunun bedelinin çok ağır bir şekilde sorulacağına inancım tamdır.”

Oluşturulma Tarihi : 16.08.2018

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık