BAŞKAN SARGIN’DAN GEÇMİŞ DÖNEM İLÇE BAŞKANLARINA ZİYARET

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın sergilediği vefa örneği ile Ak Parti’nin kuruluşundan bu yana görev yapmış geçmiş İlçe Başkanlarını ziyaret etti. Ak Parti’nin kurulduğu 2002 yılından bu yana görev yapmış geçmiş İlçe Başkanlarına ziyarette bulunan İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ziyaretlerde yaptığı açıklamada “Ak Parti teşkilatları kurulduğu 2002 yılından bu yana birliği ve beraberliği ile […] The post BAŞKAN SARGIN’DAN GEÇMİŞ DÖNEM İLÇE BAŞKANLARINA ZİYARET appeared first on İznik Belediyesi.

BAŞKAN SARGIN’DAN GEÇMİŞ DÖNEM İLÇE BAŞKANLARINA ZİYARET
  • 25 Temmuz 2018, Çarşamba 13:27

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın sergilediği vefa örneği ile Ak Parti’nin kuruluşundan bu yana görev yapmış geçmiş İlçe Başkanlarını ziyaret etti.

Ak Parti’nin kurulduğu 2002 yılından bu yana görev yapmış geçmiş İlçe Başkanlarına ziyarette bulunan İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ziyaretlerde yaptığı açıklamada “Ak Parti teşkilatları kurulduğu 2002 yılından bu yana birliği ve beraberliği ile ön plana çıkmış ve milletimizin teveccühünü de yine bu birlik ve beraberlik duygusuyla kazanmıştır. Partimizin değişik kademelerinde zaman zaman nöbet değişimleri olmuş ve bu değişimler birliğimizi ve beraberliğimizi daha da arttırmıştır. Ak Parti mensupları vefalı duruşlarıyla her zaman örnek olmuştur. Bizlerde her zaman olduğu gibi nöbetlerini devreden arkadaşlarımızla bir araya geliyor ve ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Bugün de partimize hizmet etmiş geçmiş dönem ilçe başkanlarımızı icra ettikleri işlerinin başında ziyaret ederek, hasbihal ettik. Bu vesile ile kendilerine Ak Parti’ye ve milletimize etmiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Ak Parti İznik İlçe Teşkilatı geçmiş dönem ilçe başkanları Ramiz Tınaz, Abdullah Öner ve Tamer Mahmut Hersek, Belediye Başkanı Osman Sargın’a vefakârlığı ve ziyareti dolayısıyla teşekkür ettiler.

 

 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık