BAŞKAN ŞAHİN'İN DAVETİ KARŞILIK BULDU

Güney Kore'nin Ankara Büyükelçisi Yunsoo Cho, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i makamında ziyareti sırasında, Güney Koreli vatandaşları Gaziantep’e davet eden Şahin’in daveti karşılıksız kalmadı.   Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Türk Hava Yolları (THY) ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) öncülüğünde, 14 kişiden oluşan Güney Koreli sosyal medya fenomeni Gaziantep’e geldi. Güney Koreli turistler, eylül ayına kadar her hafta Gaziantep’e otobüs turu rezerve etti. Kurban Bayramı’nın birinci günü Gaziantep’e çıkarma yapan Güney Koreli turistlere, Gaziantep’in turizm çeşitlerine açık, inanç, kültür, kongre, sağlık, spor ve fuar turizminin merkezi olmaya aday bir şehir olduğu anlatıldı. Gaziantep’in tarihi ve t

BAŞKAN ŞAHİN'İN DAVETİ KARŞILIK BULDU
  • 01 Ocak 2000, Cumartesi 0:00

   Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, iç ve dış turizmin canlanmasına yönelik girişimleri meyvesini vermeye başladı. Güney Koreli turistlere, tarihi, kültürel ve turistik mekanlarını açan Gazi şehirde turizm sektörü iyiden iyiye canlandı.  

 

   Güney Kore'nin Ankara Büyükelçisi Yunsoo Cho, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i makamında ziyareti sırasında, Güney Koreli vatandaşları Gaziantep’e davet eden Şahin’in daveti karşılıksız kalmadı.  

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Türk Hava Yolları (THY) ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) öncülüğünde, 14 kişiden oluşan Güney Koreli sosyal medya fenomeni Gaziantep’e geldi. Güney Koreli turistler, eylül ayına kadar her hafta Gaziantep’e otobüs turu rezerve etti. Kurban Bayramı’nın birinci günü Gaziantep’e çıkarma yapan Güney Koreli turistlere, Gaziantep’in turizm çeşitlerine açık, inanç, kültür, kongre, sağlık, spor ve fuar turizminin merkezi olmaya aday bir şehir olduğu anlatıldı. Gaziantep’in tarihi ve turistik yerlerini ziyaret eden Güney Koreliler, dünyaca ünlü Antep mutfağının eşsiz lezzetini tattı, Gaziantep’e hayran kaldı.

Kentin altyapı ve üstyapı özelliklerini açığa çıkaran çalışmalara önem veren başta Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e ve ekibine teşekkür eden Güney Koreliler, Gaziantep’in eşsiz kültürünü yansıtan mekanları bol bol fotoğrafladı.

 HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık