BAŞKAN HİLMİ TÜRKMEN SİTE SAKİNLERİ İLE BULUŞTU
Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen site sakinlerinin taleplerini yerinde dinlemek için site ziyaretlerine devam ediyor.
![BAŞKAN HİLMİ TÜRKMEN SİTE SAKİNLERİ İLE BULUŞTU](http://www.belediyehaberleri.com.tr/images/haberler/12f2e71cc7f20ec87da4b22997a1183e.jpg)
Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen site sakinlerinin taleplerini yerinde dinlemek için site ziyaretlerine devam ediyor.
Bu hafta Barbaros Mahallesi 100. Yıl, Bahçelievler Mahallesi Toki Dönüşüm ve Bahçelievler Mahallesi Ata 2 sitelerini ziyaret eden Başkan Hilmi Türkmen vatandaşlarla sohbet etti ve taleplerini dinledi. Ata 2 Sitesi'nde kalabalık bir kitleye konuşan Başkan Hilmi Türkmen'in "Söz verdiğimiz gibi; Bahçelievler Mahallemiz’de 2B ve imar sorununda mutlu sona ulaştık. Ata 2 ve Sultanmurat bölgemizde yaklaşık 20 bin hemşehrimizin 30 yıllık rüyası gerçek oldu. Hayırlı uğurlu olsun." sözleri alkışlarla karşılandı.
Vatandaşların memnuniyetle karşıladığı site ziyaretleri ilerleyen haftalarda da devam edecek.