Başkan Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu Ümraniyeli Şehit Ailelerini Ziyaret Etti

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu; vatan savunmasında göğsünü siper ederek şehit olan Şehitlerimiz Erol Bal, Osman Aksöz ve Hasan Ateş’in Ümraniye’de yaşayan ailelerini ziyaret etti.

Başkan Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu Ümraniyeli Şehit Ailelerini Ziyaret Etti
  • 30 Ağustos 2018, Perşembe 0:00

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu; vatan savunmasında göğsünü siper ederek şehit olan Şehitlerimiz Erol Bal,  Osman Aksöz ve Hasan Ateş’in Ümraniye’de yaşayan ailelerini ziyaret etti.

Ümraniye Belediyesi, her zaman olduğu gibi vatanı için canlarını feda etmiş şehitlerimiz ve gazilerimizin ailelerinin yanında olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu; 1990 yılında Güneydoğuda Şehit olan Erol Bal, 1985’te Ege Denizinde batan gemimizde Şehit olan Osman Aksöz ve 1994’te Çukurca’da vatani görevini yaparken Şehit olan Hasan Ateş’in Ümraniye’de yaşayan ailelerini evlerinde ziyaret ettiler.

Ziyarette Başkan Hasan Can, şehit ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını söyleyerek tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet ve yakınlarına sabırlar diledi.

Ziyaretin ardından Başkan Hasan Can, kendisine selam vermek üzere sokakta bekleyen Çamlık Mahallesindeki çocuklarla bir araya gelerek, çocuklara hediyeler verdi.BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık