solyanreklam
sagreklam

Başkan Baltacı, Muharrem Ayı Programına Katıldı

Arnavutköy, Hacı Bektaş-ı Veli Kültürünü Yaşatma ve Tanıtma Derneği tarafından düzenlenen Muharrem Ayı programına, Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı katıldı....

Başkan Baltacı, Muharrem Ayı Programına Katıldı
  • 17 Eylül 2018, Pazartesi 16:14

Arnavutköy, Hacı Bektaş-ı Veli Kültürünü Yaşatma ve Tanıtma Derneği tarafından düzenlenen Muharrem Ayı programına, Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı katıldı.

    

Hacı Bektaş-ı Veli Kültürünü Yaşatma ve Tanıtma Derneği tarafından Muharrem Ayı programı gerçekleştirildi. Programa Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı katıldı. Muharrem ayının önemine vurgu yapan Başkan Baltacı şunları söyledi: “Muharrem ayınızı tebrik ediyorum. Oruçlarınızı Allah kabul etsin. Hepimiz için çok değerli ve mukaddes bir ay. Muharrem ayı, peygamber efendimizin döneminden bugüne hep birlikte birçok önemli ibadetin gerçekleştiği Allah’a yakınlaşmanın, insanların birbiriyle yakınlaşmasının bir vesilesi olan aydır. Bu ayda kimisi evinde bireysel olarak ibadetini yapıyor, oruçlarını tutuyor. Kimisi de sizler gibi böyle mekanlarda ibadetlerini gerçekleştiriyor. Birlikte olmanın bereketi çok fazla…  Allah bizleri kalben yakın ettiği gibi, bu güzel ülkede nice yıllar birlik, beraberlik ve güçlü bir şekilde yaşamayı nasip etsin. İnşallah daha güzel mekanlarda, daha güzel zamanlarda bu hizmetler devam edecek.”

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık