solyanreklam
sagreklam

Başkan Albayrak İlçelerde Vatandaşlarla Buluştu

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Saray, Ergene, Muratlı ve Hayrabolu ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlara bir araya geldi.Başkan Kadir Albayrak, Saray ilçesinin Küçükyoncalı ve Çayla Mahallesi, Ergene İlçesinin Ulaş Mahallesi, Muratlı ilçesinin İnanlı Mahallesi ve Hayrabolu ilçesinin Dambaslar Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Başkan Albayrak, kendilerine Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Vatandaşlar da Başkan Albayrak'a çalışmalarından dolayı teşekkür etti.BAŞKAN ALBAYRAK VATANDAŞLARA BEZ TORBA HEDİYE ETTİBaşkan Albayrak ilçelere gerçekleştirdiği ziyaret sırasında semt pazarlarında da vatandaşlarla bir araya gelerek kendilerine Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan çevre dostu, uzun ömürlü ve sağlıklı bez torbaları hediye etti.Ziyaretler sonrasında açıklama yapan Başkan Kadir Albayrak, bez torba dağıtımının ileriki günlerde farklı ilçelerde de devam edeceğini belirterek, "Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak çevre kirliğinin önüne geçilmesi amacıyla başlatılan sıfır atık projesine destek veriyoruz. Hedefimiz daha temiz, daha yaşanılabilir bir Tekirdağ." dedi.

Başkan Albayrak İlçelerde Vatandaşlarla Buluştu
  • 23 Ocak 2019, Çarşamba 10:50

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Saray, Ergene, Muratlı ve Hayrabolu ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlara bir araya geldi.

Başkan Kadir Albayrak, Saray ilçesinin Küçükyoncalı ve Çayla Mahallesi, Ergene İlçesinin Ulaş Mahallesi, Muratlı ilçesinin İnanlı Mahallesi ve Hayrabolu ilçesinin Dambaslar Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Başkan Albayrak, kendilerine Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Vatandaşlar da Başkan Albayrak'a çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

BAŞKAN ALBAYRAK VATANDAŞLARA BEZ TORBA HEDİYE ETTİ

Başkan Albayrak ilçelere gerçekleştirdiği ziyaret sırasında semt pazarlarında da vatandaşlarla bir araya gelerek kendilerine Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan çevre dostu, uzun ömürlü ve sağlıklı bez torbaları hediye etti.

Ziyaretler sonrasında açıklama yapan Başkan Kadir Albayrak, bez torba dağıtımının ileriki günlerde farklı ilçelerde de devam edeceğini belirterek, "Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak çevre kirliğinin önüne geçilmesi amacıyla başlatılan sıfır atık projesine destek veriyoruz. Hedefimiz daha temiz, daha yaşanılabilir bir Tekirdağ." dedi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık