solyanreklam
sagreklam

Başkan Albayrak Hacı Adaylarını Uğurladı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Hac görevlerini yerine getirmek üzere kutsal topraklara gidecek olan vatandaşları uğurladı.Süleymanpaşa İlçesi sahil dolgu alanında gerçekleşen ve Tekirdağ İl Müftüsü İsmail İpek'in de katıldığı uğurlama töreninde dualar edildi. Başkan Kadir Albayrak, "Kutsal topraklara uğurladığımız hacı adaylarımızı sizleri kutsal topraklara uğurlamanın mutluluğunu yaşıyorum. Hepimizin heyecanla görmek istediği ve tekrar tekrar görmek istediği kutsal topraklara gidiyorsunuz. Allah yolunuzu açık etsin. Allah haccınızı ve dualarınızı kabul etsin. Hayırlı yolculuklar dilerim" dedi.

Başkan Albayrak Hacı Adaylarını Uğurladı
  • 25 Temmuz 2018, Çarşamba 0:00

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Hac görevlerini yerine getirmek üzere kutsal topraklara gidecek olan vatandaşları uğurladı.

Süleymanpaşa İlçesi sahil dolgu alanında gerçekleşen ve Tekirdağ İl Müftüsü İsmail İpek'in de katıldığı uğurlama töreninde dualar edildi. Başkan Kadir Albayrak, "Kutsal topraklara uğurladığımız hacı adaylarımızı sizleri kutsal topraklara uğurlamanın mutluluğunu yaşıyorum. Hepimizin heyecanla görmek istediği ve tekrar tekrar görmek istediği kutsal topraklara gidiyorsunuz. Allah yolunuzu açık etsin. Allah haccınızı ve dualarınızı kabul etsin. Hayırlı yolculuklar dilerim" dedi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık