solyanreklam
sagreklam

Başkan Albayrak Babaeski 46. Tarım Festivalinin Açılış Törenine Katıldı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kırklareli'nin Babaeski ilçesinde Babaeski Belediyesi tarafından düzenlenen 46. Tarım Festivalinin açılış törenine katıldı.Babaeski ilçesinde düzenlenen 46. Tarım Festivalinin açılış törenine Başkan Kadir Albayrak'ın yanı sıra Babaeski Kaymakamı Hakan Özarslan, Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.Festival kapsamında düzenlenen korteje katılan Başkan Albayrak yaptığı açıklamada, "Babaeski Belediyesi tarafından düzenlenen 46. Tarım Festivalinin açılış törenine katıldık. Değerli Belediye Başkanı Abdullah Hacı'yı bu gününde yalnız bırakmadık. Kendisini ve ekibini güzel organizasyonları için tebrik ediyorum. Tüm Babaeski halkına ve katılan misafirlere iyi eğlenceler dilerim" dedi.

Başkan Albayrak Babaeski 46. Tarım Festivalinin Açılış Törenine Katıldı
  • 09 Ağustos 2018, Perşembe 0:00

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kırklareli'nin Babaeski ilçesinde Babaeski Belediyesi tarafından düzenlenen 46. Tarım Festivalinin açılış törenine katıldı.

Babaeski ilçesinde düzenlenen 46. Tarım Festivalinin açılış törenine Başkan Kadir Albayrak'ın yanı sıra Babaeski Kaymakamı Hakan Özarslan, Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Festival kapsamında düzenlenen korteje katılan Başkan Albayrak yaptığı açıklamada, "Babaeski Belediyesi tarafından düzenlenen 46. Tarım Festivalinin açılış törenine katıldık. Değerli Belediye Başkanı Abdullah Hacı'yı bu gününde yalnız bırakmadık. Kendisini ve ekibini güzel organizasyonları için tebrik ediyorum. Tüm Babaeski halkına ve katılan misafirlere iyi eğlenceler dilerim" dedi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık