solyanreklam
sagreklam

Başakpınar Yolu Asfaltlanıyor

Büyükşehir Belediyesi, Zincidere Komando Tugayı ile Başakpınar arasındaki yaklaşık 4 kilometrelik yolda asfaltlama çalışması yapacak.

Başakpınar Yolu Asfaltlanıyor
  • 01 Ocak 1970, Perşembe 2:00
Büyükşehir Belediyesi, Zincidere Komando Tugayı ile Başakpınar arasındaki yaklaşık 4 kilometrelik yolda asfaltlama çalışması yapacak. Başkan Çelik, geçen ay yol yapım çalışmalarını yerinde incelemiş ve Temmuz ayı içinde yolun tamamlanacağını belirtmişti. Asfaltlama çalışmaları nedeniyle Başakpınar Yolu üç gün trafiğe kapanacak. 
Büyükşehir Belediye’sinin yol yapım çalışmaları şehrin birçok noktasında devam ediyor. Zincidere Komando Tugayı ile Başakpınar arasındaki yolda yapılan çalışmalarda da sona gelindi.
Geçen ay Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ile birlikte çalışmaları yerinde takip eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Malatya yoluna kadar olan 9 km’lik yolun geçen sene 5 km’sini tamamladıklarını 4 km’lik kısmı da Temmuz ayı içinde tamamlayacaklarını ifade etmişti. Yol yapım çalışmalarını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi ekipleri 24 Temmuz Salı sabahından itibaren asfaltlama çalışmalarına başlayacak. Maksimum üç gün sürecek olan asfaltlama çalışmaları süresince Başakpınar Yolu trafiğe kapatılacak. Bu yolu kullanan sürücülerin alternatif güzergahlara yönelmesi istendi. 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık