solyanreklam
sagreklam

AY IŞIĞINDA SİNEMA GECELERİ BAŞLADI

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen Ay Işığında Sinema Geceleri Muratlı ilçesinde gerçekleşen Düğüm Salonu adlı filmin gösterimi ile başladı.İnanlı Çeşmesi Mesire alanında gerçekleştirilen sinema gösterimine Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Behçet Atlı ve çok sayıda vatandaş katıldı. Gösterime katılım sağlayan Muratlılı sanatseverler Düğüm Salonu filmini ilgiyle izlediler.Hakan Algül'ün yönettiği ve Emre Karayel'in yanı sıra Şahin Irmak, İrem sak, Salih Kalyon, Gonca Vuslateri, Bilge Şen, Ayşenil Şamlıoğlu ve Onur Buldu'nun rol aldığı filmde aynı gün aynı saatte yan yana iki düğün salonunda olan iki farklı düğünün hikâyesi anlatılıyor. Hikâyede  dört ailenin bir araya geldiği en mutlu günde bir düğünün gelini ile diğer düğünün damadı birbirini tanıyor ve bu tanışıklık iki düğüne de damgasını vuruyor.  15 Ağustos tarihine kadar sürecek olan `Ay Işığında Sinema Geceleri' etkinliği kapsamında Muratlı, Kapaklı, Ergene, Marmaraereğlisi, Hayrabolu ve Saray ilçelerinde Düğüm Salonu, Bizim Köyün Şarkısı, Cebimdeki Yabancı ve Tatlım Tatlım filmleri Tekirdağlı vatandaşlarla buluşacak.

AY IŞIĞINDA SİNEMA GECELERİ BAŞLADI
  • 02 Ağustos 2018, Perşembe 0:00

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen Ay Işığında Sinema Geceleri Muratlı ilçesinde gerçekleşen Düğüm Salonu adlı filmin gösterimi ile başladı.

İnanlı Çeşmesi Mesire alanında gerçekleştirilen sinema gösterimine Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Behçet Atlı ve çok sayıda vatandaş katıldı. Gösterime katılım sağlayan Muratlılı sanatseverler Düğüm Salonu filmini ilgiyle izlediler.

Hakan Algül'ün yönettiği ve Emre Karayel'in yanı sıra Şahin Irmak, İrem sak, Salih Kalyon, Gonca Vuslateri, Bilge Şen, Ayşenil Şamlıoğlu ve Onur Buldu'nun rol aldığı filmde aynı gün aynı saatte yan yana iki düğün salonunda olan iki farklı düğünün hikâyesi anlatılıyor. Hikâyede  dört ailenin bir araya geldiği en mutlu günde bir düğünün gelini ile diğer düğünün damadı birbirini tanıyor ve bu tanışıklık iki düğüne de damgasını vuruyor.  

15 Ağustos tarihine kadar sürecek olan `Ay Işığında Sinema Geceleri' etkinliği kapsamında Muratlı, Kapaklı, Ergene, Marmaraereğlisi, Hayrabolu ve Saray ilçelerinde Düğüm Salonu, Bizim Köyün Şarkısı, Cebimdeki Yabancı ve Tatlım Tatlım filmleri Tekirdağlı vatandaşlarla buluşacak. 

 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık