ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANI KULALAR’DAN, BAŞKANIMIZA VEDA ZİYARETİ

Açıklanan son kararname ile Adıyaman Askerlik Şubesi Başkanlığı’ndan İstanbul Esenler Askerlik Şubesi Başkanlığı görevine atanan Albay Davut Kulalar, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya veda ziyaretinde bulundu....

ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANI KULALAR’DAN, BAŞKANIMIZA VEDA ZİYARETİ
  • 23 Temmuz 2018, Pazartesi 16:50

ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANI KULALAR’DAN, BAŞKANIMIZA VEDA ZİYARETİ

     Açıklanan son kararname ile Adıyaman Askerlik Şubesi Başkanlığı’ndan İstanbul Esenler Askerlik Şubesi Başkanlığı görevine atanan Albay Davut Kulalar, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya veda ziyaretinde bulundu.

    Adıyaman Askerlik Şubesi Başkanıyken İstanbul Esenler Askerlik Şubesi Başkanlığı görevine atanan Albay Davut Kulalar, veda ziyaretleri kapsamında Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret etti.

     Ziyarette yaptığı konuşmada, 2014 yılından bu yana görev yaptığı Adıyaman’dan çok güzel anılar ve güzel dostluklarla ayrılacağını söyleyen Askerlik Şubesi Başkanı Kulalar, görev yaptığı süre boyunca hep destek gördüğü Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür ederek, “Görev sürem boyunca her zaman desteğini gördüğüm Belediye Başkanımız Fehmi Hüsrev Kutlu’ya şahsım ve Adıyaman’ımız adına çok teşekkür ediyorum. Adıyaman’dan büyük dostluklar edinerek ayrılıyorum. Tüm Adıyamanlı kardeşlerime şahsıma gösterdikleri destek ve güvenden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

   Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ise yaptığı konuşmada, Davut Kulalar’a teşekkür ederek, bundan sonraki görev yerinde başarılar diledi.

     Ziyaret sonunda Kulalar, Başkanımıza görev yaptığı süre boyunca verdiği desteklerden dolayı plaket takdim etti.

Oluşturulma Tarihi : 20.07.2018

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık