solyanreklam
sagreklam

AMATÖR SPOR HAFTASI'NDA BAŞKAN TUNA'YA ÖDÜL

Ankara Büyükşehir Belediyesi spora ve sporcuya her alanda destek vermeye devam ediyor. Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen ''Amatör Spor Haftası Ödül Töreni', Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin ana sponsorluğunda gerçekleşti.

AMATÖR SPOR HAFTASI'NDA BAŞKAN TUNA'YA ÖDÜL
  • 20 Ekim 2018, Cumartesi 7:39

-ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPORA VE SPORCUYA VEDİĞİ DESTEK İLE ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

  

Ankara Büyükşehir Belediyesi spora ve sporcuya her alanda destek vermeye devam ediyor.

Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen ''Amatör Spor Haftası Ödül Töreni”, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin ana sponsorluğunda gerçekleşti. 

BAŞKAN TUNA’YA VE BÜYÜKŞEHİR SPORCULARINA ÖDÜL YAĞDI

Yaşar Doğu Spor Salonu'nda gerçekleştirilen ödül töreninde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, spora ve sporcuya verdiği destekten ötürü ödüle layık görüldü.

Sporcuların ayakta alkışladığı Başkan Tuna adına ödülü, Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Adnan Yuva aldı.         

SPORA DESTEK MESAJLARI

         Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Spor Eğitim Daire Başkanı Selçuk Çebi, Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürü Gürhan Yıldız, Spor Genel Müdür Yardımcıları ile sporcuların katıldığı ödül töreninde, spora destek mesajları verildi.

         Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, şöyle konuştu:

''Spor adına ter döken, bu uğurda emek sarf eden bütün sporcularımız bizim gözbebeğimizdir. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde tam 16 yıldır her alanda olduğu gibi sporda da dev atılımlar gerçekleştirdik. Stadyumlar, tesisler, sahalar ve amatör spor dallarımıza destek konusunda altın çağı yaşıyoruz diyebiliriz. Elbette çok daha iyisini yapma gayretindeyiz. Sayın Bakanımız da bu konunun üzerinde hassasiyetle duruyor.” 

BÜYÜKŞEHİR SPORCULARININ GURUR GECESİ

           Ödül töreninde, Yılın Enleri kategorisinde ise Yılın Spor Kulübü ödülü de ASKİ Spor Kulübü’ne verildi. Ödülü Kulüp Başkanı Mehmet Genç alırken, Yılın Sporcuları kategorisinde ise Büyükşehir Belediyesi’ne ödül yağdı. Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Spor Kulübü güreşçileri Taha Akgül ile Rıza Kayaalp de ödüle layık görüldü. Taha Akgül’ün antrenörü Abdullah Çakmar da yılın teknik adamı seçildi.

  Ödülünü alan ASKİ Sporlu güreşçi Taha Akgül duygularını şu sözlerle ifade etti:

“Dünya Şampiyonasına birkaç gün var. Biz tabiî ki ülkemizi temsil ediyoruz ama sonra Ankara Büyükşehir Belediyesini temsil ediyoruz. Ankara sporcusuyuz. Kazandığımız madalyaları Ankara’mıza getiriyoruz. Gururluyuz çünkü ödülümüzü Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Hamza Yerlikaya’dan, bir efsaneden almak ayrı bir gurur. Dünya Şampiyonası öncesi de bizim için ayrı bir moral oldu. Bize her daim desteğini esirgemeyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr. Mustafa Tuna’ya da teşekkür ediyorum.”

 

 

 

 

 

 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık