14 Şubat Sevgililer Günü!

Beşiktaş Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü'ne dopdolu bir programla girmeye hazırlanıyo...

14 Şubat Sevgililer Günü!
  • 03 Ağustos 2018, Cuma 19:49

14 Şubat’ta Türkiye’nin Kalbi Beşiktaş’ta Atacak!

Beşiktaş, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde birbirinden güzel etkinliklere sahne olacak. Beşiktaş Belediyesi’nin bu yılki 14 Şubat etkinliklerinin adresi ise Zorlu Center.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde Sıla Sahnede!

Beşiktaş Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü Sıla konseriyle karşılıyor. Sıla, en güzel aşk şarkılarını 14 Şubat 2016 Pazar günü saat 19.00’dan itibaren kalbi heyecanla atmaya devam edenler için söyleyecek. Zorlu Center’da düzenlenecek gecede DJ şovları, havai fişek gösterileri, canlı bağlantılar ve sürpriz hediyeler katılımcıları bekliyor olacak. Afiş için tıklayınız.

Zorlu Center'a Ücretsiz Ring Seferleri!
Beşiktaş Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Beşiktaş'ın farklı noktalarından Zorlu Center'a ring seferleri düzenleyecek. Konser alanına saat 16.00'dan itibaren, her yarım saatte bir ücretsiz ring seferleri gerçekleştirilecek.

Ring Sefer Durakları
Ortaköy Meydan: Kumpircilerin önü
Kabataş Tramvay Durağı: Dolmabahçe istikameti
Levent Metro Durağı: Zincirlikuyu istikameti
Beşiktaş İskelesi Otobüs Durağı


14 Şubat Sevgililer Günü Etkinleri 
#AşkınSelfiesi

Beşiktaş’ta çekilen “Selfie” (özçekim) fotoğraflarını, Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden #AşkınSelfisi etiketiyle paylaşan çiftler 14 Şubat Sevgililer Günü’nü dünyanın en güzel şehirlerinde geçirme fırsatını yakalayacaklar. Şanslı çiftler 14 Şubat günü düzenlecek etkinliklere canlı olarak bağlanacaklar.

14 Ünlü, 14 Kalp, 14 Şubat!
14 Şubat Sevgililer Günü Beşiktaş’ta bir başka kutlanıyor. Yolu aşk ve sevgiden geçen herkese “Aşk Beşiktaş’ta güzel” mesajı iletecek olan Sevgililer Günü etkinlikleri çerçevesinde 14 ünlü isim pleksi kalp heykelleri üzerine duygularını yansıttı. Kalpten heykellerin üçü Zorlu Center'da, diğer 11 tanesi de Beşiktaş sokaklarında olmak üzere sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık