solyanreklam
sagreklam

SOKAKTA SANAT VAR

Afyonkarahisar Belediyesi kültürel etkinliklerine devam ediyor.Koronavirüs tedbirleri kapsamında evlerinden dışarıya çıkamayan vatandaşlar için “Sokakta Sanat Var” etkinliğine imza attı.

SOKAKTA SANAT VAR
  • 02 Temmuz 2020, Perşembe 1:07

SOKAKTA SANAT VAR…

Afyonkarahisar Belediyesi kültürel etkinliklerine devam ediyor.Koronavirüs tedbirleri kapsamında evlerinden dışarıya çıkamayan vatandaşlar için gerek Ramazan Ayında gerekse bayramda yaptığı etkinliklerle beğeni toplayan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bu kez de “Sokakta Sanat Var” etkinliğine imza attı.

SOSYAL MESAFEYE UYGUN YAPILDI

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in talimatlarıyla Zafer Meydanı’nda sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde düzenlenen etkinlik halkın büyük ilgisini gördü.Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Kültür ve Sanat Akademisi ses ve söz sanatçıları ile ressamlar tarafından oluşturulan “Sanat Köşesi” aylar sonra Zafer Meydanı’na renk kattı.

Etkinliğe Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’te katıldı.Geçtiğimiz yıl Zafer Meydanında birbirinden farklı birçok etkinliğe imza attıklarını kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “ Geçen yıl Zafer Meydanında en aktif şekilde kullanmaya gayret ettik. Bu yılda etkinliklerimizi geçen yıldan daha farklı yapmayı planlamıştık. Halkımızı Zafer Meydanımızla bütünleştirmeyi hedeflemiştik.Koronavirüs salgını dolayısıyla etkinliğimiz bu güne nasip oldu. Sosyal mesafe kurallarına riayet ederek sanatçılarımızı sizlerle buluşturduk. “dedi.

Etkinliğe düzenleyen Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeline teşekkür eden Başkan Zeybek, önümüzdeki süreçte de Zafer Meydanının farklı etkinliklere ev sahipliği yapacağını sözlerine ekledi.


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık