solyanreklam
sagreklam

Mehmet Üstünkaya No:1903 Tesisi Hizmete Açıldı!

Beşiktaş Belediyesi ve BJK iş birliğiyle restore edilip eski parlak dönemlerine kavuşturulan Mehmet Üstünkaya No:1903 Tesisi'nin açılışı gerçekleştirildi.

Mehmet Üstünkaya No:1903 Tesisi Hizmete Açıldı!
  • 23 Haziran 2020, Salı 3:06


Beşiktaş Belediyesi ve BJK iş birliğiyle restore edilip eski parlak dönemlerine kavuşturulan Mehmet Üstünkaya No:1903 Tesisi'nin açılışı gerçekleştirildi. Beşiktaş’ın Akatlar'da bulunan tesisinin açılış kurdelesini Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, BJK Eski Divan Kurulu Başkanları Şeref Nasır ve Yalçın Karadeniz ile Divan Kurulu Üyesi Hasan Bozkurter kesti. Açılış töreninde siyah beyazlı yöneticiler Adnan Dalgakıran, Mesut Urgancılar, Kemal Erdoğan ve Fatih Hakan Avşar da yer aldı.

Bir süredir atıl durumda olan Akatlar Mehmet Üstünkaya No:1903 Sosyal Tesisi, Beşiktaş Belediyesi ve BJK tarafından yapılan ortak çalışmalar sonucu hizmete açıldı. 2 adet restoran, 2 adet toplantı salonu ve spor merkezinin bulunduğu tesisin açılışında konuşan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Beşiktaş’ın efsane başkanlarından Mehmet Üstünkaya’nın adının verildiği tesisin yenilenerek açılma sürecinde payı olduğu için gurur duyduğunu belirtti. Başkan Akpolat sözlerine şöyle devam etti: “Bu zorlu geçen 3 ay boyunca pandemiyle mücadele ettik. Bu dönemi atlatmamızın en önemli şifresiyse dayanışma kavramı oldu. Bu tesisler biz göreve başladığımızda çok kötü bir durumdaydı. Hemen Ahmet Nur Çebi başkanımızla görüşüp tesislerin eski haline getirilmesi adına ortak bir masa oluşturduk. BJK ile olan ortak çalışmalarımız neticesinde Akatlar Mehmet Üstünkaya No:1903 Tesisi’ni hizmete açmış olduk. Bu çalışmalarda emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum. BJK bizim dünyaya açılan en önemli penceremiz ve markamız; aynı zamanda da belediyemizin en önemli partnerlerinden biri... Dolayısıyla bu noktada üstümüze düşen sorumlulukları bundan sonra da fazlasıyla yerine getireceğimizi, bu dayanışma ruhunu daha da büyüteceğimizi ve kulübümüze katkılarımızı artırarak sunacağımızı buradan bildirmek istiyorum. Önümüzdeki günlerde kulübümüzle başka bir iş birliğiyle karşınızda olacağız. Şimdi bu iş birliğinin alt yapısını oluşturmaktayız. Kısa bir süre sonra bunu açıklayacağız. Ben bir Beşiktaşlıyım ve Beşiktaş taraftarıyım. Bundan dolayı bu tesisin açılmasında katkım olmasından ve tesisin açılması bana nasip olduğundan çok mutluyum. BJK bugün bir kampanya başlattı. Biz de bugün başlayan kampanyaya bireysel ve kurumsal olarak desteğimizi açıklıyoruz. Yeni tesisimiz tüm Beşiktaş camiamıza hayırlı olsun; bol şans getirsin.”

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ise yaptığı konuşmada “No:1903 Tesisi’ne adını verdiğimiz değerli eski başkanlarımızdan merhum Mehmet Üstünkaya’yı rahmetle anıyorum. Üstünkaya’nın kıymetli ailesini burada görmekten dolayı çok mutlu oldum. No:1903 tesisleri bizim için çok önemli çünkü Beşiktaş markasını temsil ediyor. No:1903 Tesisi'ni Türkiye’nin birçok noktasında hizmete açarak kulübümüze gelir sağlamayı amaçladık. Bozkurter ailesine teşekkür ediyorum. Bu mekânın yeniden kulübümüze kazandırılması noktasında büyük katkı ve emeği olan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’a teşekkür ediyorum. En önemli şey birlik ve beraberlik… Mekânlar bu birlikteliğin sağlanması hususunda büyük önem taşıyor. Yenilenen Akatlar Mehmet Üstünkaya No:1903 Tesisi camiamıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık