solyanreklam
sagreklam

BAŞKAN YAVAŞ ŞÜKÜR VE YAĞMUR DUASINA KATILDI…

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, hafta sonunda ilçe ziyaretleri gerçekleştirdi.

BAŞKAN YAVAŞ ŞÜKÜR VE YAĞMUR DUASINA KATILDI…
  • 29 Nisan 2019, Pazartesi 12:10

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MANSUR YAVAŞ POLATLI SARIOBA VE NALLIHAN ULUKÖY MAHALLELERİNDE DÜZENLENEN “YAĞMUR VE ŞÜKÜR DUASI”NA KATILDI

-MAHALLELERİ GEZEREK VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELEN BAŞKAN YAVAŞ:

“BÖLGE SAKİNLERİMİZE DAHA İYİ HİZMETLER SUNMAK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”

“BÖLGEMİZİN SORUNLARINI BİLİYORUZ, NE GİBİ ZORLUKLARLA KARŞI KARŞIYA KALDIKLARINI BİLİYORUZ”

“HEP BİRLİKTE MAHALLELERİMİZİ KALKINDIRMAK İÇİN EL BİRLİĞİYLE ÇALIŞARAK, İNŞALLAH SORUNLARIN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ”

         Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, hafta sonunda ilçe ziyaretleri gerçekleştirdi.

         Başkan Yavaş, Polatlı ilçesine bağlı Sarıoba Mahallesi ve Nallıhan Uluköy Mahallesi’nde yağışların bol olması için düzenlenen Yağmur ve Şükür Duası” davetine katıldı.

BEREKET İÇİN DUALAR EDİLDİ

         Sarıoba Mahallesi’nde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Yavaş, bereket için edilen duaların kabul olması temennisinde bulunarak, “Geçimlerini tarım ve hayvancılıkla sağlayan hemşehrilerimize bereketli ve bol kazançlı bir yıl diliyorum. Bizler bölge sakinlerimize daha iyi hizmetler sunmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

          Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan yağmur ve şükür duasının ardından imece usulü hazırlanan et ve pirinçten yapılan yemekler ikram edildi.

SAĞLIK OCAĞI YENİLENECEK

         Vatandaşlarla tek tek selamlaşarak sohbet eden ve hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Yavaş, Sarıoba Mahallesi’nin sağlık ocağının da yenilenmesi talebini de geri çevirmedi, en kısa sürede tadilatının yapılacağını söyledi.

          Polatlı Belediye Başkan Yardımcısı Metin Baysar, CHP Büyükşehir Meclis Üyesi Selami Ovacık, AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir ve İYİ Parti Temsilcilerinin eşlik ettiği Başkan Yavaş, vatandaşların altyapıdan ulaşıma kadar olan taleplerini de tek tek not aldı.

BAŞKAN YAVAŞ'A SEVGİ SELİ

         Polatlı'dan ayrıldıktan sonra yol kenarında bekleyen Nallıhan'a bağlı Uluköy Mahallesi sakinlerinin de davetini kırmayan Başkan Yavaş, Uluköy Mahallesini de ziyaret ederek, vatandaşlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

         Başkan Yavaş, burada da “Yağmur ve Şükür Duası”na katılarak, “Allah dualarınızı kabul etsin. Bölgemizin sorunlarını biliyoruz, ne gibi zorluklarla karşı karşıya kaldıklarını biliyoruz. Hep birlikte mahallelerimizi kalkındırmak için elbirliğiyle çalışacak ve inşallah sorunların üstesinden geleceğiz” diye konuştu.

 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık