Başkan Sözlü, Rızkını Atıktan Çıkaran Esnaflarla Bir Arada

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Geri Dönüşümcüler Sitesi’ni ziyaret etti  Geri Dönüşümcülerle bir araya gelen Başkan Sözlü, geri dönüşümcülerin hem çevre kirliliğinin önlenmesinde hem de ülke ekonomisine ciddi katkılar sunduklarını belirtti.   “HEM ÇEVREYE HEM DE EKONOMİYE KATKI SUNUYORSUNUZ” Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Geri Dönüşümcüler (Hurdacılar) Sitesi’ni ziyaret etti. Kahvaltısını site […]

Başkan Sözlü, Rızkını Atıktan Çıkaran Esnaflarla Bir Arada
  • 19 Kasım 2018, Pazartesi 14:40

 

“HEM ÇEVREYE HEM DE EKONOMİYE KATKI SUNUYORSUNUZ”

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Geri Dönüşümcüler (Hurdacılar) Sitesi’ni ziyaret etti. Kahvaltısını site esnafıyla birlikte yapan Başkan Sözlü, geri dönüşümcülerin kimseye yük olmadan, rızklarını atıktan çıkaran bunu yaparken de ekonomiye ve çevre kirliliğinin de azaltılmasında katkısı olan büyük bir hizmet sektörü olduğunu vurguladı.

“ŞEHRİN ÖNÜNÜ AÇMAK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ”

Göreve geldiğinden bu yana meslek teşekkülleriyle iyi münasebetleri olduğunu aktaran Başkan Sözlü, “Hangi iş grubu olursa olsun insan, bizim için kutsaldır. Çağdaş toplumlar kökene inanca bakmazlar yaşadıkları ortak paydayı huzur iklimi yaparlar. Bizler de kollektif manada şehrin önünü açmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Şehir zenginleştikçe istihdam artacaktır” dedi.

Başkan Sözlü’nün konuşmasının ardından site esnafı taleplerini dile getirirken site Başkanı Kemal Deniz hizmetlerinden ötürü Başkan Hüseyin Sözlü’ye teşekkür etti.

 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık