Başkan Albayrak "Yılın En İyi Gazetecileri" Ödül Törenine Katıldı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Trakya Gazeteciler Derneği tarafından düzenlenen "Yılın En İyi Gazetecileri" ödül törenine katıldı.Süleymanpaşa ilçesinde bulunan Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası'nda düzenlenen etkinlikte Başkan Kadir Albayrak'ın yanı sıra Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat Trakya Gazeteciler Derneği Başkanı Naci Akyazı ve gazeteciler yer aldı.Basın, kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesini sağlamak, toplumsal konularla ilgili kamuoyu oluşturmak ve gerçekleri araştırmak gibi çok önemli görevleri yerine getirmektedir. Ülkemizde ve dünyada yaşanan gelişmeler konusundaki bilgileri zor şartlar altında dahi olsa bizlere ulaştıran ve görevlerini büyük bir emek ve hassasiyetle yerine getiren basın mensuplarımızın çalışmaları takdire değerdir. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak basın emekçilerimizin yanındayız. Ben, "Yılın En İyi Gazetecileri" ödülüne layık görülen gazeteci arkadaşlarımı kutluyorum" dedi.Açılış konuşmalarının ardından ödül almaya hak kazanan gazetecilerin ödülleri protokol üyeleri tarafından takdim edildi.

Başkan Albayrak
  • 21 Ocak 2019, Pazartesi 9:10

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Trakya Gazeteciler Derneği tarafından düzenlenen "Yılın En İyi Gazetecileri" ödül törenine katıldı.

Süleymanpaşa ilçesinde bulunan Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası'nda düzenlenen etkinlikte Başkan Kadir Albayrak'ın yanı sıra Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat Trakya Gazeteciler Derneği Başkanı Naci Akyazı ve gazeteciler yer aldı.

Basın, kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesini sağlamak, toplumsal konularla ilgili kamuoyu oluşturmak ve gerçekleri araştırmak gibi çok önemli görevleri yerine getirmektedir. Ülkemizde ve dünyada yaşanan gelişmeler konusundaki bilgileri zor şartlar altında dahi olsa bizlere ulaştıran ve görevlerini büyük bir emek ve hassasiyetle yerine getiren basın mensuplarımızın çalışmaları takdire değerdir. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak basın emekçilerimizin yanındayız. Ben, "Yılın En İyi Gazetecileri" ödülüne layık görülen gazeteci arkadaşlarımı kutluyorum" dedi.

Açılış konuşmalarının ardından ödül almaya hak kazanan gazetecilerin ödülleri protokol üyeleri tarafından takdim edildi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık