ESKİŞEHİRLİLERE SPORA DAVET

Açtığı 6 spor merkezi ile Eskişehirlilerin sağlıklı yaşam için spor yapmalarını sağlayan Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığının yeni dönem için açtığı kayıtlara yoğun ilgi var.

ESKİŞEHİRLİLERE SPORA DAVET
  • 23 Kasım 2018, Cuma 3:55

Açtığı 6 spor merkezi ile Eskişehirlilerin sağlıklı yaşam için spor yapmalarını sağlayan Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığının yeni dönem için açtığı kayıtlara yoğun ilgi var. Gültepe'deki Büyükşehir Belediyesi Spor Merkezi'nde, fitness, aerobik, pilates ve zumba gruplarına yapılan başvuruların ilk gününde, tüm kontenjanlar erken saatlerde doldu.

Eskişehirliler, Gültepe'deki Büyükşehir Belediyesi Spor Merkezi'nin açtığı 3 aylık 2. dönem fitness, zumba, aerobik ve pilates eğitimlerine büyük bir ilgi göstererek, ilk günden 389 kişilik kontenjana kayıt yaptırdılar.

Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yılmaz Büyükerşen'in, "Spor, yalnızca sağlıklı bedenlere sahip olmak için değil, sağlıklı düşünmeyi, sosyalleşmeyi ve her açıdan sağlıklı nesillerin yetişmesini sağlar" sözünü rehber edinen Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı,
Büyükşehir Belediyesi Spor Merkezi'nde 3 ay sürecek yeni dönem için başladığı kayıtlar tamamlandı.

Gültepe'de ki  Büyükşehir Belediyesi Spor Merkezi'nde  Eskişehirliler, fıtnesste 18, aerobikte 2, pilateste 9 ve zumbada 4  ayrı grupta spor yaparak, formlarını koruyacaklar.
Spor eğitimleri, sabah,  öğlen,  akşam grupları ile sabah saat 08.30 'dan akşam 21.30 a kadar  modern salonlarda, son teknoloji spor aletleriyle gerçekleştirilecek.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık