MUDANYA’NIN UĞUR BÖCEKLERİNE BAŞKAN TÜRKYILMAZ’DAN ZİYARET

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Mudanya’nın en minik uğur böcekleri Bade Berberoğlu ve Hanife Çakır’ı ziyaret ederek, barış, huzur ve mutlulukla dolu bir ömür diledi.

MUDANYA’NIN UĞUR BÖCEKLERİNE BAŞKAN TÜRKYILMAZ’DAN ZİYARET
  • 18 Aralık 2018, Salı 18:45

Uğur Böceği Projesi kapsamında çiçeği burnunda ebeveynlerin sevinçlerine ortak olan Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Mudanya’nın en minik uğur böcekleri Bade Berberoğlu ve Hanife Çakır’ı ziyaret ederek, barış, huzur ve mutlulukla dolu bir ömür diledi.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, her yaştan bireyin mutluluğunu hedefleyen sosyal sorumluluk projelerini sürdürüyor. En önemli sosyal sorumluluk projelerinden biri olan Uğur Böceği Projesi kapsamında çiçeği burnunda ebeveynlerin sevinçlerine ortak olan Başkan Türkyılmaz, Mudanya’da doğan her bebeği “Hoş geldin” sürpriziyle karşılıyor. Başkan Türkyılmaz, son olarak Mudanya’nın en minik uğur böcekleri Bade Berberoğlu ve Hanife Çakır’ı ziyaret ederek, barış, huzur ve mutlulukla dolu bir ömür diledi. Bade ve Hanife bebeklerin tüm dünyaya barış ve huzur getirmesini dileyen Başkan Türkyılmaz, yaşama katılan her bireye mutlu, huzurlu ve güzel bir gelecek hazırlamak için çalıştıklarını söyledi.


 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık