MUDANYA BELEDİYESİ BU YIL DA YUVALARI ISITACAK

Mudanya Belediyesi’nin en önemli sosyal sorumluluk projelerinden biri olan Zeytin Dalı birimi, yaptıkları yerinde tespit çalışmasının ardından her yıl olduğu gibi bu yıl da kömür dağıtımına başladı.

MUDANYA BELEDİYESİ BU YIL DA YUVALARI ISITACAK
  • 18 Aralık 2018, Salı 21:10

Mudanya Belediyesi’nin en önemli sosyal sorumluluk projelerinden biri olan Zeytin Dalı birimi, yaptıkları yerinde tespit çalışmasının ardından her yıl olduğu gibi bu yıl da kömür dağıtımına başladı. Göreve geldiği günden bu yana “Benim vizyon projem insanlık” diyerek Mudanyalıların ihtiyaç duyduğu her an yanında olmayı sürdüren Başkan Hayri Türkyılmaz, “Yaşama sevgiyle baktığımız yönetim anlayışımızla Mudanyalılarla tek yürek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Mudanya Belediyesi; “Fırsat eşitliği” ilkesinden hareketle sosyal demokrat belediyeciliğin en güzel örnekleri arasında gösterilen Zeytin Dalı Projesi ile Mudanyalıların ihtiyaç duyduğu her anında yanında olmayı sürdürüyor. Sosyal sorumluluk alanında ödüllü çalışmalarıyla yaşama yeni bir pencere açan Mudanya Belediyesi, ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzatıyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı çalışan Zeytin Dalı ekibi, yaptıkları yerinde tespit çalışmasının ardından her yıl olduğu gibi bu yıl da kömür dağıtımına başladı. 2 bin 500 kayıtlı ailenin bulunduğu Zeytin Dalı birimi, toplamda 200 aileye yapılacak olan kömür yardımı kapsamında tespit edilen tonajda kömür bırakacak. Göreve geldiği günden bu yana “Benim vizyon projem insanlık” diyerek Mudanyalıların ihtiyaç duyduğu her an yanında olmayı sürdüren Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Mudanya’da doğan, büyüyen hiçbir çocuğun yatağa aç girmeyeceği sözünü vermiştim. Geldiğimiz süreçte Mudanya’da kimse kimsesiz kalmıyor, hiçbir çocuk yatağa aç girmiyor. Bu dört yılı aşan hizmet dönemimizde Mudanya ve Mudanyalılara olan sevgimiz bizi bir araya getirdi. Yaşama yeni bir pencere açtık. Yaşama sevgiyle baktığımız yönetim anlayışımızla Mudanyalılarla tek yürek olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

MUDANYA BELEDİYESİ BASIN BÜROSU

 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık